Jak zmienić sposób odbierania połączeń na Androidzie?

Jak zmienić sposób odbierania połączeń na Androidzie?

Po zmianie urządzenia na nowe może Ci być ciężko się przestawić. Dotychczasowy, dobrze znany gest odbierania połączeń stracił swoje zastosowanie? Przyjrzyjmy się dziś sposobom na to, jak to naprawić. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej! najczęściej zadawanych pytań

Wyobraź sobie sytuację, w której ktoś z Twoich bliskich dzwoni do Ciebie już trzeci raz, a Ty, zamiast odebrać, omyłkowo odrzucasz połączenia. Ten problem da się błyskawicznie zlikwidować! Zobacz, jak w kilku prostych krokach zmienić sposób odbierania telefonu z systemem Android.

Autoodbieranie

Nie chcesz ominąć żadnego połączenia? Aktywuj opcję autoodbierania. Włączysz ją, przechodząc kolejno przez Ustawienia > Aplikacje > Ustawienia aplikacji systemowych > Ustawienia połączeń > Autoodbieranie. Możesz tam dokonać wyboru, jak i kiedy połączenia mają być automatycznie akceptowane. Zdecyduj czy ma to następować zawsze czy tylko wtedy, gdy masz podłączone słuchawki lub inne urządzenie Bluetooth. Zaznacz dogodne ustawienie i gotowe!

Asystent Ci pomoże!

Do odbierania połączeń możesz użyć też Asystenta Google! Wywołaj go słowami “OK Google” albo przesuń delikatnie palcem od dołu ekranu ku lewej, lub prawej stronie i zleć odpowiednią akcję. Przykładowo “OK Google, odrzuć połączenie”. Jeśli nie masz aktywowanego Asystenta Google, przejdź do aplikacji Asystent Google i włącz go za pomocą przycisku: Włącz.

Udało Ci się?

Mamy nadzieję, że teraz nie ominie Cię już żaden ważny telefon! Po więcej poradników zapraszamy na naszego bloga, którego znajdziesz tutaj. Możesz również odwiedzić zakładkę najczęściej zadawanych pytań , którą stale rozbudowujemy, udzielając coraz to więcej odpowiedzi. Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi promocjami? Zapisz się do naszego newslettera, a żadna istotna informacja już Ci nie umknie!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.