Aktualności Xiaomi

Xiaomi Point Darłowo

Będąc w Darłowie, zerknij do Xiaomi Pointu. Co jest w środku? Co tam kupisz? Sprawdź to tutaj!
Dzisiaj

Podsumowanie Premiery Pełnej Mocy

Jak ogarnąć wszystkie wydarzenia Premiery Pełnej Mocy? Najlepiej wszystko, co się wydarzyło zamienić w listę. Zobacz podsumowanie tutaj.
Wczoraj

Xiaomi Pad 5 już tu jest!

Przygotuj się na masę możliwości, wyzwolenie kreatywności i najlepsze efekty wizualne. W osiągnięciu tego wszystkiego pomoże Ci Xiaomi Pad 5.
Wczoraj

Zaczaruj jesień promocjami Xiaomi

Promocyjne oferty już czekają, aby pomóc Ci odkryć jesień na nowo! Redmi Note 9, Redmi 9C i Mi 11 Lite 5G są już gotowe, aby przedstawić Ci uroki tego sezonu.
2 d. temu

Oferta Premiery Pełnej Mocy

Kup jeden z premierowych modeli smartfonów i odbierz prezent o równowartości 799 zł! Zobacz szczegóły oferty tutaj.
4 d. temu

Premierowa kamera zewnętrzna Xiaomi

Najnowsza zewnętrzna kamera Xiaomi już w sprzedaży! Przyjrzyj się jej z bliska i przekonaj się, że jej zakup to świetna inwestycja z myślą o bezpieczeństwie Twoim i Twojej rodziny.
5 d. temu

Xiaomi Point Koszalin

Jeszcze nie byliśmy w Koszalinie, a na trasie Xiaomi Pointów to ważny przystanek. Sprawdź, co znajdziesz w naszym sklepie stacjonarnym, którego nie mogło zabraknąć także w tym pięknym mieście!
6 d. temu

QLED w najnowszym Xiaomi TV Q1E 55”

Każdy seans filmowy w jakości QLED – Tego życzymy Wam razem z nadchodzącym Xiaomi TV Q1E 55”! Poznaj jakość dostępną dotychczas tylko w matrycach OLED.
6 d. temu

Promocja na telewizory Xiaomi!

Sprawdź jakie oferty czekają na Ciebie na Mi-Home.pl. Telewizory Xiaomi to gorący temat tego miesiąca. Zobacz, które z nich kupisz taniej w październiku.
7 d. temu

Nadchodzi Mi Mesh System AX3000

Nowa jakość sieci już niedługo w naszym sklepie! Sprawdź, czym jest Mesh System AX3000 (2-pack) i poczuj przedsmak kolejnej premiery.
8 d. temu