Jak utworzyć konto Xiaomi?

Jak utworzyć konto Xiaomi?

Jesteś świeżo upieczonym posiadaczem lub posiadaczką smartfonu Xiaomi? Świetnie się składa! W tym artykule podzielimy się z Tobą wartościowymi wskazówkami na temat konta Xiaomi i tego, jak w kilka minut poradzić sobie z jego założeniem. Zapoznaj się z naszym poradnikiem krok po kroku, a to zagadnienie szybko przestanie być Twoim utrapieniem.

Konto Xiaomi - co to takiego?

Konto Xiaomi to usługa dedykowana wszystkim użytkownikom smartfonów Xiaomi, dzięki której korzystanie z dobrodziejstw tego ekosystemu jest prostsze, szybsze i przyjemniejsze. Umożliwia ona między innymi synchronizację i przesyłanie danych pomiędzy różnymi urządzeniami Xiaomi, dostęp do tzw. chmury Xiaomi (Mi Cloud) i zarządzanie nią, lokalizowanie urządzeń w razie ewentualnej kradzieży bądź zagubienia, a także tworzenie kopii zapasowych zapisanych danych, które bardzo często okazują się bezcenne.

Formalnie na konto Xiaomi składa się ciąg unikalnych cyfr, a do jego utworzenia wystarczy Twój numer telefonu lub adres e-mail. Cały proces nie powinien zająć Ci więcej niż kilka minut, zatem nie trać czasu i bierz się za działanie. To naprawdę proste!

Jak stworzyć konto Xiaomi?

1. Otwórz aplikację Ustawienia na swoim smartfonie.

2. Zjedź na sam dół Ustawień, a następnie odszukaj i przejdź do zakładki Konto Xiaomi.

3. Wprowadź swój numer telefonu i kliknij Dalej.

4. Następnie otrzymasz prośbę o podanie kodu, który zostanie do Ciebie przesłany w formie SMS-a.

5. W kolejnym kroku po podaniu poprawnego kodu, odczytaj tekst z wyświetlonego obrazka (CAPTCHA) i wpisz go w wyznaczonym do tego miejscu.

6. Ostatni krok to zaakceptowanie polityki prywatności oraz umowy korzystania z chmury Xiaomi (Mi Cloud), dzięki której możliwe będzie m.in. tworzenie kopii zapasowych.

To wszystko! Jeśli punkt po punkcie wykonałeś/aś powyższe czynności, Twoje konto Xiaomi powinno zostać utworzone. Od teraz możesz używać go do logowania się z innych urządzeń ekosystemu Xiaomi, a jeśli wyraziłeś/aś zgodę na synchronizację, to także będzie ona wykonywana.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.