Dzbanek filtrujący Xiaomi

Dzbanek filtrujący Xiaomi

Hasło „Stay hydrated” przemierzyło świat w postaci memu oraz leku na wszystko. Trzeba natomiast pamiętać, że to przede wszystkim świetna rada! Nie tylko podczas upałów powinniśmy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu, choć teraz jest to szczególnie ważne. Poznaj sposób na zdrowie z dzbankiem i filtrami do wody Xiaomi!

Sam dzbanek, czyli Xiaomi Mi Water Filter Pitcher

Został stworzony po to, aby dostarczyć Ci czystą wodę bez potrzeby wychodzenia do sklepu. Dba nie tylko o Twoje dobro, a także o dobry stan kuchennego wyposażenia. Poręczny i zgrabny, świetnie pasujący do każdej kuchni. Uformowany tak, aby wodę wlewać szybko i bez rozlewania!

Co oznaczają te diody?

Dzbanek filtrujący będzie Ci służył długo i intensywnie. Po kliknięciu przycisku Start dowiesz się, za jaki czas będzie konieczna wymiana filtra. Im mniej świecących diod, tym bardziej zużyty jest wkład czyszczący. Czas na zmianę filtra! O tym właśnie informuje ostatnia zapalona dioda.

Xiaomi Mi Water Filter Pitcher Cartridge

Jeśli ostatnia lampka błysnęła, to oznacza, że już czas na nowy wkład. Kupisz go w 3 paku, co zaoszczędzi wysiłku i pieniędzy, a Ty nie musisz dopłacać kilkukrotnie za wysyłkę! No ale co ten wkład ma w środku? Same czystości! No i oczywiście 3-warstwowy filtr zawierający węgiel aktywny, który jest skutecznie odizolowany pozostałymi materiałami, aby aktywne cząsteczki węgla nie przedostawały się do oczyszczonej wody.

Zdrowie

Czemu? Bo to zdrowe! Nie da się utrzymać ciała w dobrej formie, jeśli nie zacznie się od podstaw, a podstawą jest nawodnienie. Podobno na każdy kilogram masy ciała potrzebujemy dziennie 30 ml wody. Czy udało Ci się ostatnio utrzymać taką proporcję? Jeśli nie, to jak najszybciej złap się za wyrównywanie poziomu wody w organizmie razem z Xiaomi Mi Water Filter Pitcher!

Uroda

Braki w gospodarce wodnej organizmu wpływają negatywnie na samopoczucie oraz powodują obniżenie zdolności koncentracji, zaburzenia koordynacji i pamięci, nie wspominając już o tych bólach głowy... W zdrowym ciele zdrowy duch i nikt nie zaprzeczy! Aby cieszyć się całym dzbankiem pysznej, przefiltrowanej wody w Mi Water Filter Pitcher wystarczy poczekać 5 minut!

Ekologia

Z każdym przefiltrowanym dzbankiem oszczędzasz czas, pieniądze oraz naszą planetę. Nie musisz jechać do sklepu ani używać jednorazowych butelek. Możesz przyrządzić sobie kawę z ekspresu bez zmartwień o kamień. Nie widzimy minusów, a wręcz możemy stwierdzić, że ich nie ma!

Pa pa migreno!

Jednym z wielu objawów picia niewystarczającej ilości wody jest ból głowy, dlatego też zadbaj o swoje nawodnienie w najprostszy możliwy sposób i wyposaż się w dzbanek i filtry do wody Xiaomi. Nalej wodę do filtrowania, zaczekaj i ruszaj na wycieczkę z termosem chłodnego i zdrowego płynu!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.