Powerbank Xiaomi z funkcją latarki

Powerbank Xiaomi z funkcją latarki

Do kieszeni i do torebki… Czasami przydaje się niewielkiego i wielofunkcyjnego, co możesz zabrać wszędzie i nigdy Cię nie zawiedzie. Jako Xiaomi stworzyliśmy wiele takich rzeczy, a dziś opowiemy o jednej z nich, a dokładniej Mi Power Bank 3250mAh Flashlight!

Czym jest ta nowość Xiaomi? 

To unikalny powerbank o pojemności 3250mAh, który sprawnie naładuje Twój telefon, głośnik Bluetooth, czy tablet. Nawet jeśli nie masz już miejsca do pakowania albo nie chcesz brać dodatkowego plecaka, torby ani nerki, wystarczy Ci kieszeń! Xiaomi Mi Power Bank 3250mAh Flashlight jest niezwykle niewielki, co czyni go ekstremalnie przenośnym (waży zaledwie 103 gramy!) Wyjście na rower, spacer, zakupy i do szkoły będzie teraz zabezpieczone dodatkową gwarancją, że Twoje urządzenia mobilne nie padną z wyczerpania w trasie.

Zawsze gotowy! Wydajny i kompaktowy. 

Ile zajmuje naładowanie takiego sprzętu? Na pełne ładowanie nie trzeba zbyt długo czekać, a praca urządzenia wystarczy na 216 minut. W tym czasie skontaktujesz się z bliskimi, doładujesz telefon i dojedziesz do domu!

To może jeszcze świeci? Otóż tak!

Nie tylko świeci, a robi to naprawdę dobrze! 11 poziomów jasności możesz zmieniać w łatwy i wygodny sposób. Jeśli chcesz wykorzystać ten produkt jeszcze lepiej, zastosuj go jako lampkę rowerową. Mi Power Bank 3250mAh Flashlight dobrze oświetli drogę, zapewniając bezpieczeństwo podczas każdej wieczornej przejażdżki!

Funkcja SOS

Pomyśleliśmy o wszystkim, a bezpieczeństwo jest najważniejsze. Wracając z wieczornego spotkania z przyjaciółmi, możesz czuć się pewnie, mając ze sobą Xiaomi Mi Power Bank 3250mAh Flashlight. Wbudowany tryb SOS pomoże Ci w razie niebezpieczeństwa. Wystarczy, że uruchomisz go, a światło latarki zacznie pulsować, aby przechodnie poznali Twoją lokalizację i mogli udzielić Ci pomocy.

Mi Power Bank 3250mAh Flashlight - idealna na podróż

Te dwa produkty: latarka i powerbank, złączone w jedną całość, tworzą idealny przedmiot do zabrania ze sobą w trasę. Zarówno dzięki światłu emitowanemu przez latarkę, jak i gwarancji, że w razie w możesz podładować telefon i wezwać pomoc, poczujesz się pewniej. Dlatego nigdy nie zapominaj o Mi Power Bank 3250mAh Flashlight podczas pakowania się na wymarzone wakacje!

Jak jeszcze Cię zaskoczy? Sprawdź na Mi-Home.pl!

Przetestuj Mi Power Bank 3250mAh Flashlight i daj nam znać, jak sprawdziło się to urządzenie! Zachęcamy do pozostawiania oceny pod kartą produktu, na naszej stronie Mi-Home.pl.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.