Lampka na monitor Xiaomi

Lampka na monitor Xiaomi

Nie oszukujmy się, czasami na biurku nie ma już miejsca. Nie zawsze jest to spowodowane niewielkim metrażem, ale czasami ilością niezebranych filiżanek po kawie… Zna to każdy, kto na ostatni dzwonek miał dokończyć raport, pracę licencjacką lub przejrzeć dokumentację. Tylko co ma tutaj do rzeczy lampka Mi Computer Monitor Light Bar? Przeczytaj dalej i poznaj odpowiedź…

Nie lewituje i nie zagraca

Stworzyliśmy lampkę, która oświetli miejsce pracy i nie odbierze cennych centymetrów stolika. Teraz możesz otrzymać pełne oświetlenie, nie zajmując dodatkowego miejsca przy komputerowym stanowisku. Mi Computer Monitor Light Bar, jak sama nazwa wskazuje, umieszcza się wprost na monitorze. Mocowanie jest niezwykle szybkie i proste – wystarczy przyczepić głowicę do magnetycznego uchwytu, zaczepić w wybranym miejscu na monitorze i podłączyć do źródła zasilania, to wszystko!

Przyczepisz tam, gdzie zechcesz

Urok tkwi w tym, że lampkę możesz przenieść, na przykład po to, by oświetlić sztalugę lub zagłówek łóżka, aby czytać lub malować w pełnym świetle. Lekkość i łatwość montażu Mi Computer Monitor Light Bar otwiera całe spektrum możliwości. Jeśli chodzi o sposób podłączenia lampki do zasilania, to opcji również jest kilka. Po pierwsze, możesz urządzenie podpiąć bezpośrednio do monitora, jeśli jest wyposażone w port USB. Po drugie, klasyczne gniazdko także zasili Twoje mobilne źródło światła. Trzecią, możliwe, że najciekawszą opcją jest użycie… powerbanka! To ciekawe rozwiązanie do wykorzystania podczas tworzenia niezwykłej scenerii w plenerze. Z Mi Computer Monitor Light Bar możliwości jest tyle, ile tylko zechcesz!

Obczaj to pokrętło!

Tym, co jeszcze bardziej podbija doświadczenie użytkowania, jest to małe, czarne cudeńko. Niewielki panel nie tylko odpowiada za natężenie światła oraz za jego barwę. Jedno delikatne dotknięcie w płaszczyznę walca wystarczy, żeby momentalnie nastała jasność, a przy kolejnym kliknięciu ciemność! Dostosujesz jasność lampki, rysując na panelu okrąg. Do doboru temperatury światła wystarczy nacisnąć panel i poruszać nim tak, jak podczas ustawiania głośności radia.

Gamingowa noc i dzień z dokumentacją

Nie samą pracą żyje człowiek, ale to w niej spędza większą część dnia. Gdy za oknem jest pochmurno, a na Twoim biurku czeka stos dokumentów, przyda Ci się właśnie Mi Computer Light Bar. Zyskasz dodatkowe miejsce, aby poukładać papiery i zobaczysz je w świetnym oświetleniu. W nocy możesz brać udział w rozgrywkach, bez obaw o przemęczenie oczu lub odbicia lampy na monitorze. Zakres oświetlenia dostosujesz za pomocą ruchomej głowicy lampy. Nakieruj ja bezpośrednio pod monitor dla skupionej plamy światła lub odchyl w swoim kierunku dla rozproszenia promieni. Wszystko opracowaliśmy tak, aby korzystanie z naszego produktu było przyjemne i niezawodne.

To jak? Mi Computer Monitor Light Bar?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.