Życzymy wesołych i spokojnych świąt wielkanocnych!

We wish you a happy and peaceful Easter!

On the occasion of the upcoming Easter holidays, we wish you all the best! May this time bring much joy, smiles and peace to your homes.

We hope that the coming days will be an ideal opportunity to rest and recuperate. We wish each of you to spend these moments with your loved ones. May the festive atmosphere inspire you to help and share joy.

All the best from the Mi-Home.pl team!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.