Najlepsze smartfony POCO do 2000 zł

Najlepsze smartfony POCO do 2000 zł

W ostatnim artykule przestawiliśmy propozycje na smartfony POCO nieprzekraczające 1000 zł, a teraz podnosimy stawkę! Myślisz o topowej wydajności, flagowych funkcjach i perfekcyjnym wykonaniu, a kwota 3000-4000 zł sama nasuwa Ci się na myśl? Nie tym razem… zaproponujemy smartfony, które bez problemu mogą konkurować z urządzeniami w tej cenie, ale kupicie je, wydając nie więcej niż 2000 zł!

POCO F3 5G

Zaczynamy od grubego kalibru, bo od ultrawydajnego POCO F3 5G. Moc i energia wręcz kipi od tego modelu za sprawą nowoczesnego procesora Qualcomm® Snapdragon™ 870, który potrafi rozpędzić rdzenie do prędkości 3.2Ghz, gwarantując płynną pracę w każdych warunkach. Technologia LiquidCool w wersji 1.0 Plus zapewni odpowiednie chłodzenie idealne do pracy podczas zbliżających się upałów. Dostępne warianty 6/128GB oraz 8/256GB zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników, pozwalając zachomikować masę ulubionych zdjęć i aplikacji. POCO F3 5G to zmaksymalizowana wydajność w atrakcyjnej formie!

POCO X3 Pro

Poczwórny aparat z matrycą główną 48MP to okazja do uchwycenia każdego detalu otaczającego otoczenia. Rozbudowane tryby fotograficzne pobudzą wyobraźnię i kreatywność, a najwyższej jakości aparat do selfie 20MP zagwarantuje uchwycenie Twojego uśmiechu w niesamowitej rozdzielczości. Nad wizualną płynnością czuwa zaawansowany wyświetlacz 6,67", zdolny odświeżać odtwarzane treści z prędkością nawet 120 klatek na sekundę! POCO X3 Pro występuje w takich samych wariantach pojemnościowych jak, jego droższy brat POCO F3 5G, co z pewnością ucieszy osoby lubiące korzystać z wielu aplikacji jednocześnie.

Najlepsi z najlepszych

POCO swoimi modelami F3 5G oraz X3 Pro celuje w najwyższą wydajnościową półkę, upewniając użytkowników o swojej niezawodności na każdym kroku. Potrzebujesz smartfon doskonały w każdym calu i urządzenie, które swoimi rozbudowanymi funkcjami nie raz zaskoczy Cię użytecznością? Wybierz jeden z przedstawionych modeli POCO i poczuj jakość Premium dostępną od ręki!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.