Najlepsze smartfony POCO do 1000 zł

Najlepsze smartfony POCO do 1000 zł

Podczas produkcji swoich smartfonów, POCO kwestię ceny interpretuje na swój sposób, oferując topowej jakości podzespoły w cenie, która wskazywałaby urządzenia z niższej półki. Mamy dla Was dwa modele, prezentujące ciekawą alternatywę dla produktów z serii Redmi, które wykazują podobną tendencję do najwyższej wydajności i funkcjonalności.

POCO X3 NFC

Ten smartfon to wszystko, czego potrzebujesz dostępne w kompaktowej formie smukłego urządzenia! Qualcomm® Snapdragon™ 732G odpowiada za wysoką jakość codziennego użytkowania i wydajną pracę podczas uruchamiania wymagających aplikacji. Ogromna ilość pamięci RAM 6GB to możliwość przełączania się pomiędzy wieloma zainstalowanymi aplikacjami bez konieczności ich ponownego uruchamiania. POCO X3 NFC to błyskawiczny dostęp do ulubionych gier z każdego miejsca! A skoro o grach mowa… Od teraz możesz liczyć na niezwykle rzadką w tym segmencie cenowym funkcję – ultrawysoką częstotliwość odświeżania 120 Hz, gwarantującą nieocenioną w szybkich mobilnych produkcjach płynność!

POCO M3

Moc dostępna na długo – to krótkie zdanie idealnie podsumowuje model POCO M3. Potężna bateria 6000mAh to nie przelewki, dzięki niej zyskasz energię na długie godziny nieprzerwanej pracy bez konieczności ładowania. Lubisz długie gamingowe sesje lub maratony filmowe? POCO M3 będzie Twoim idealnym kompanem. Najnowszy system MIUI starannie dostosowany do smartfonów POCO wraz z ośmiordzeniowym Qualcomm® Snapdragon™ 662 to obietnica najwyższej wydajności w każdych warunkach. POCO M3 wyróżniają 3 stylowe kolory: spokojny wariant Cool Blue, klasyczny Power Black lub krzykliwy Yellow. Wybierz wariant, który najlepiej oddaje Twój styl, i raz na zawsze zapomnij o spowolnieniach systemu!

POCO w cenie spoko

Postaw na POCO i zgarnij spoko smartfon i jeszcze bardziej spoko cenie! Modele X3 NFC oraz M3 to idealna okazja, aby zakosztować jakości modeli z najwyższej półki w atrakcyjnej cenie. Wybierz wydajność w niskiej cenie razem z POCO!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.