Trwa Zaczarowana jesień Xiaomi

Trwa Zaczarowana jesień Xiaomi

Flagowy aparat na życzenie

Marzenie o fenomenalnym aparacie w telefonie właśnie zbliżyły się do Ciebie na wyciągnięcie ręki. Powodem jest promocja na szereg silnych smartfonowych zawodników, na których czele plasuje się Mi 10T. W zakresie fotografii można powiedzieć, iż wśród tej półki cenowej nie ma sobie równych. Dzięki naszej akcji Zaczaruj jesień promocjami Xiaomi cena magicznie opadła do 1799 zł. Dwieście złotych w kieszeni to już coś, a w zestawie z nowym smartfonem cieszy jeszcze bardziej. Co może Cię przekonać do zakupu? Same fakty o możliwościach Xiaomi Mi 10T. Obniżce cenowej podlega wersja z pamięcią 6+128GB. To wystarczająca pojemność na to, aby bez ograniczeń tworzyć zdjęcia, filmy i korzystać z licznych aplikacji bez przeszkód. Wisienką na torcie jest flagowy aparat główny o rozdzielczości 64 MP! W wydobywaniu najlepszych kadrów pomaga mu utraszerokokątny obiektyw 13 MP, wraz z kamerą Makro o rozdzielczości 5 MP. Jeśli szukasz sprzęt tego typu, ale na telefon chcesz wydać trochę mniej, mamy więcej możliwości.

No to może Lite?

Pozostając w obrębie jednej serii, przedstawiamy kolejną propozycję. Jest to Mi 10T Lite, który tej jesieni kupisz taniej w wersji z pamięcią 64GB, a także 128GB. Te pozycje charakteryzują się silnymi parametrami i kuszą niską ceną. Model o mniejszej pamięci kosztuje 1199 zł, ale jeśli 64 GB to dla Ciebie zbyt mało, wybierz opcję 128 GB za 1299 zł.

Redmi Note 10S

Dla głodnych wrażeń mamy coś specjalnego! Redmi Note 10S został zaprojektowany z myślą o pokonywaniu granic i przekraczaniu limitów. Zdobywanie zamierzonych celów odbędzie się z nim w wielkim stylu. Wszystkie kolory Redmi Note 10S o pamięci 64 GB zostają przecenione do 4.11 na 1099 zł. Funkcja szybkiego ładowania 33 W, poczwórny aparat, moduł NFC… w tej cenie zawiera się naprawdę wiele.

Redmi 9T

Pozostała jeszcze jedna półka cenowa, na którą warto spojrzeć. Telefony poniżej 1000 zł też doczekały się jesiennej promocji. W tej grupie mamy 2 zawodników, prawdziwie jesienny Redmi 9T i równie urokliwy Redmi 9. Pierwszy z nich złapiesz w 4 kolorach pełnych werwy z 3 kamerami na pokładzie w cenie 799 zł. Redmi 9 natomiast odkryjesz na nowo, kupując go za jedyne 649 zł.

Czy takie oferty pomogły Ci podjąć decyzję o kupnie nowego smartfona Xiaomi?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.