Smartfony Xiaomi z technologią 5G

Smartfony Xiaomi z technologią 5G

Temat technologii 5G jest ciągle bardzo aktualny. Technologia 5G jest bez wątpienia przyszłościowa, przez co ludzie chętnie wybierają urządzenia z tego typu modułem. Xiaomi nigdy nie pozostaje w tyle i w swoich szeregach posiada całe grono smartfonów obsługujących tę sieć. Dzisiaj przejrzymy dostępne opcje i przedstawimy cechy, jakimi się charakteryzują.

Jedenaście...

Rozpoczynamy odliczanie od 11, czyli od numeru sygnującego serię telefonów, spośród których znaczna część obsługuje sieć 5G. Pierwszy na liście będzie oczywiście ten najnowszy zawodnik. Xiaomi 11 Lite 5G NE już zawojował rynek, a przedsprzedaż odbyła się niespełna tydzień temu. Zjawisko miało tak dużą skalę, że w naszym asortymencie pozostały na tę chwilę jedynie modele o kolorze Truffle Black. Inne opcje kolorystyczne rozeszły się w mgnieniu oka. W błyskawicznej wyprzedaży pomogło na pewno to, że w zestawie dodawane były słuchawki Redmi Buds 3 Pro. New Edition, czy nie, Mi 11i 5G również daje radę! Prawdziwy wirtuoz o ogromnej rozdzielczości aparatu 108MP z flagowym procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 888 i 5G na pokładzie również kusi swoimi zaletami. Nawet zawężając swój wybór do sekcji smartfonów Xiaomi z 11 w nazwie, trudno się zdecydować. Nic dziwnego, że wszystkie są tak rozchwytywane.

Dziesięć...

Xiaomi Redmi Note 10 5G, o którym w niniejszym tekście nie można zapomnieć, pomoże Ci przekroczyć wszelkie trudności i granice. Został zaprojektowany z myślą o podboju najdalszych zakątków świata, więc jest nastawiony na niezawodność. Gdziekolwiek jesteś, błyskawicznie połączysz się z bliskimi oddalonymi nawet o setki tysięcy kilometrów od Ciebie, w jakości 5G. Model Redmi Note 10 5G NFC, jak nazwa wskazuje, również należy do grupy wybranych, a dodatkowo zawiera moduł NFC! Brak granic, szybka komunikacja, bezbłędnie szybki przesył danych, płatności zbliżeniowe i co jeszcze? Jeszcze Mi 10 Lite 5G, którego nie wypada zostawić bez komentarza. To smartfon, którym nagrasz najlepsze filmy i prześlesz je dalej, nie narażając się na opóźnienia. Mi 10 Lite 5G można skwitować słowami, że to idealny sprzęt dla influencerów, TikTokerów, streamerów, dziennikarzy i aktywistów… a może i właśnie dla Ciebie?

Dziewięć...

Smartfon obsługujący sieć 5G nie musi być drogi. Xiaomi Redmi Note 9T 5G to szybki i pozbawiony opóźnień smartfon, którego możesz zgarnąć w niesamowicie niskiej cenie. Jak na najlepsze rozwiązanie sieciowe to całkiem niezły deal. Nic dziwnego, że ten model bije sprzedażowe rekordy i na całym świecie liczba jego wysyłek przekroczyła 20 milionów!

I bestia na koniec!

Pałasz może zamiłowaniem do serii POCO? Tak? Więc to właśnie dla Ciebie w zestawieniu pojawił się model POCO F3 5G. Smartfon ten łączy w sobie całą istotę POCO, jaką jest moc i niepowtarzalna wydajność z pożądaną przez wielu technologią 5G. Najlepszy obraz, dźwięk, błyskawiczny procesor i łączność, dasz radę wymyślić lepsze połączenie? Jeśli tak, czekamy na Twój pomysł, daj znać, a wprowadzimy go w życie!

A na dodatek, jesteśmy numerem 1!

Według danych zebranych przez Strategy Analytics, smartfony Xiaomi obsługujące sieć 5G były najchętniej kupowanymi telefonami w trzecim kwartale 2021 roku. Wysyłki tego typu smartfonów w Europie Środkowo-Wschodniej stanowiły 41,8 proc. całego rynku. Takie grono konsumentów nie mogło się mylić. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Mamy nadzieję, że i Ty zdecydujesz się na nasz sprzęt!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.