Taki jest Xiaomi Redmi 9

Taki jest Xiaomi Redmi 9

Badania rynku wykazują, że coraz bardziej lubimy duże telefony. Każdy jednak ma własne preferencje, dlatego możesz u nas wybierać spośród licznych przedstawicieli serii Redmi, POCO i Mi, od najmniejszych po najbardziej widowiskowe. Dzisiaj przybliżymy Ci smartfon znajdujący się pośrodku skali rozmiarowej, Redmi 9 o przekątnej 6,53’ czyli telefon „w sam raz”.

Dla kogo jest Redmi 9?

Redmi 9 to rozsądna półka cenowa, odpowiednia dla każdego, również dla firm, czego potwierdzeniem jest zaszczytne miejsce na liście najlepszych smartfonów i usług dla firm - Android enterprise recommended. Co stanowi o tym, że Redmi 9 sprawdza się w środowisku biznesowym? Wytrzymałość, niezawodność, liczne możliwości i wiele więcej. Czynników jest naprawdę masa, więc przyjrzyjmy się im kolejno.

Wytrzymałość

Podczas dnia wypełnionego zadaniami musisz mieć pewność, że Twój smartfon nie „nawali” przy natłoku poleceń. Telefon, który wybierzesz, musi spełnić wiele kryteriów, a długi czas pracy jest podstawą do dalszych działań. Redmi 9 wyposażony w dużej pojemności baterię 5020mAh będzie pracował u Twojego boku nieprzerwanie, nawet podczas bardzo wymagających dni. Wykonywanie kilku zadań jednocześnie, przełączanie się między licznymi aplikacjami i działaniami nie przeszkodzi Redmi 9 w pozostaniu niezawodnym.

Więcej opcji

Nowoczesnego smartfonu nie można sprowadzić do samej mocy obliczeniowej ani do wykonywania prostych i powtarzalnych czynności. Telefon będąc często jedyną rzeczą, jaką mamy przy sobie, zastępuje portfel, aparat, bilety kolejowe, a nawet prawo jazdy. Za pomocą Redmi 9 z wbudowanym NFC zapłacisz za zakupy. Dodatkowo do projektu załączyliśmy również pilot na podczerwień, aby korzystanie z Redmi 9 dawało Ci jeszcze więcej korzyści.

Uwolnij wewnętrznego twórcę...

Chcesz używać Redmi 9 do wykonywania codziennych obowiązków, ale również, do tworzenia? To tym smartfonem zrobisz fajne fotki podczas wyjazdu w góry, na narty lub podczas otwarcia nowego Xiaomi Store na Grochowskiej 18 (już 24 września o 14:00). Redmi 9 razem z poczwórnym aparatem jest nie do powstrzymania, uchwyć to, co maleńkie, przy pomocy obiektywu macro i to, co bardzo duże, obiektywem ultraszerokokątnym. Wyzwalaj zdjęcia prostym gestem, unosząc dłoń, a zdjęcia z przyjaciółmi będą dużo łatwiejsze do wykonania.

Działaj szybko

Mówi się, że Redmi 9 to najtańszy smartfon na rynku, który jest wart zakupu. Przekonaj się, że naprawdę tak jest, szczególnie teraz, gdy jest na niego promocja. Tylko do 19 września kupisz go taniej aż o 150 zł. Śpiesz się, bo Redmi rozchodzi się jak świeże bułeczki.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.