Adaptery i kable Xiaomi

Adaptery i kable Xiaomi

Wymiana sprzętu na nowy jest o tyle przyjemna, o ile wymieniamy go z własnej woli. Nikt przecież nie cieszy się na widok zalanego laptopa, czy telefonu. Zmiany technologii wprowadzone na przestrzeni lat wykluczają współpracę niektórych elementów sprzętu ze sobą. W wielu modelach laptopów odchodzi się od klasycznego wejścia mini jack 3.5 mm na rzecz USB-C. Jednak wymiana wszystkich elementów wyposażania w imię dopasowania ich do siebie jest kosztowna, dużo bardziej od prostego rozwiązania, jakie proponujemy dziś.

Połącz sprzęty

Reaktywuj swoje słuchawki porzucone przy zmianie komputera. Użyj przejściówki USB-C na mini jack 3.5 mm, aby ponownie zatopić się w świecie muzycznych doznań z pomocą swoich zaufanych i ulubionych słuchawek. Oszczędź sobie zachodu oraz wydatków i zamiast inwestować w szereg nowych akcesoriów, wybierz jeden, który wykorzystasz na wielu płaszczyznach. Takim produktem jest Adapter Baseus USB typu C do mini jack 3.5 mm, który zakupisz w naszym sklepie Mi-Home.pl!

Mniej kabli? Chętnie!

Przemieszczanie się, organizacja, sprzątanie, wszystko komplikują te ciągnące się wszędzie kable. Nie musi ich być aż tak wiele, a prostym rozwiązaniem na zredukowanie ich liczby jest użycie takiego kabla, który będzie zastępować dwa jednocześnie! Mi 2-in-1 USB Cable robi właśnie taki myk, łącząc dwie najpopularniejsze końcówki USB-C oraz micro USB. Pierwsza przyda się do ładowania smartfonu, tabletu, laptopa a kolejna może być wykorzystana przy ładowaniu szeregu urządzeń, w tym starszych telefonów, e-papierosów, podgrzewaczy tytoniu i wszelkiej maści gadżetów. Mi 2-in-1 USB Cable mający metr długości świetnie sprawdzi się w mieszkaniu, ale również w samochodzie, gdzie liczy się każdy cm przestrzeni. Zachowaj ład w swoim samochodzie i wybierając się na wycieczkę, zadbaj o komfort swoich pasażerów, zapewniając im miejsce do podładowania niezbędnych przyborów.

Najmniejszy na pokładzie, obecny zawsze i wszędzie!

Adapter Baseus micro-USB do USB typu C jest jeszcze drobniejszym rozwiązaniem na problem niedopasowania ładowarki. Dokupienie malutkiej przejściówki micro USB na USB-C, którą możesz spakować do kieszeni lub portfela, to świetny sposób na to, by zawsze być przygotowanym. Nigdy nie wiadomo, kiedy przyda się zapasowa ładowarka lub kiedy przyjaciel zapomni naładować swojego telefonu. Zabierz Adapter Baseus micro USB do USB typu C ze sobą w podróż i nigdy nie daj się zaskoczyć.

Biurowy asystent

Przyzwyczajenie do znacznej ilości portów USB może być zgubne... Kupujesz nowy ultrabook a tu nagle, nie mieścisz się ze wszystkimi gadżetami i nie ma się gdzie podpiąć! Nie na takie problemy znajdywaliśmy odpowiedzi, tym razem na odsiecz wezwij (a raczej zamów) wielofunkcyjny adapter Xiaomi USB-C do VGA / Gigabit Ethernet. Zyskasz dwa kolejne porty USB 3.0, wejście Gigabit Ethernet, USB Typu C i VGA. Mały rozmiar adaptera nie zajmie wiele miejsca na biurku, a zdecydowanie zwiększy Twoje możliwości i ułatwi pracę.

Teraz masz już odpowiedź na wszystko! Możesz połączyć swoje sprzęty i pracować tak, jak lubisz.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.