Smart życie w samochodzie z Xiaomi

Smart życie w samochodzie z Xiaomi

Koszty paliwa kursują raz w górę, raz w dół, na szczęście nasze ceny pozostają stabilne. Masz ochotę podrasować odrobinę wnętrze swojego auta? Zapraszamy do dzisiejszej lektury, której przedmiotem są… akcesoria samochodowe Xiaomi!

Dla nietracących czasu

Nie trzeba być zawodowym kierowcą, by wiedzieć, że w codziennych korkach traci się zbyt dużo czasu. Są jednak sposoby, by utracone minuty w pewien sposób odzyskać. Jeśli sporą część dnia spędzasz w samochodzie, w trakcie jazdy możesz na przykład podładować telefon, power banka lub jedno i drugie jednocześnie! Właściciele e-papierosów, pewnie ucieszą się na wiadomość, że nie muszą już wybierać między dymkiem a nałogiem… To właśnie Mi Dual-Port Car Charger (37W) zapewni Ci podwójny dostęp do energii. Zamontuj zapalniczkę w odpowiednim miejscu i ciesz się wiecznie naładowanym smartfonem, power bankiem, słuchawkami czy laptopem. Lista jest długa, a wniosek jeden: doładujesz wszystko, czego możesz potrzebować nie tylko Ty, ale i pasażerowie.

Dla indywidualistów

Nie lubisz zbędnych kabli i wyznajesz zasadę: im prościej, tym lepiej? Na pewno zadowoli Cię Mi Wireless Car Charger (20W). To prawdziwie wszechstronne rozwiązanie, które łączy w sobie wiele funkcji. Po pierwsze, stanowi uchwyt dla smartfonu podczas przemierzania tras samochodowych, po drugie (dla niektórych najważniejsze) bezprzewodowo ładuje telefon znajdujący się w jego “uścisku”. Wystarczy, że Twoja komórka wspiera ładowanie indukcyjne, a podróże nagle staną się jeszcze wygodniejsze. Jeśli lubisz wielozadaniowe rozwiązania, Mi Wireless Car Charger (20W) to coś w sam raz dla Ciebie. Wystarczy włączyć ładowarkę, a ona dopasuje się do umieszczanego w niej smartfona. Duża moc, bo aż 20W błyskawicznie przywróci telefon do działania. Pamiętaj, że Mi Wireless Car Charger (20W) możesz też użyć w tradycyjny sposób, łącząc ją ze smartfonem za pomocą kabla USB-C.

Pierwszy wymiar bezpieczeństwa

Trochę opowiedzieliśmy o tym, co można robić w trasie, by jakoś ten czas wykorzystać. Warto jednak przypomnieć, że przed samym wyruszeniem w podróż należy zadbać o kilka spraw. Według zaleceń powinno się zwrócić uwagę między innymi na stan bieżnika oraz ciśnienia opon. Do ostatniego zadania wprost idealnie nada się nowa pompka elektryczna Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S. Można użyć jej bezpośrednio przed wyjazdem albo spakować do samochodu i korzystać z niej w trasie lub po dotarciu do celu. Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S będzie równie przydatna podczas wycieczki rowerowej, jak i na boisku lub plaży. Jeśli o spakowaniu pompki Xiaomi przypomnisz sobie w ostatniej chwili, nic się nie martw, podładujesz ją za pomocą kabla USB-C, używając na przykład wspominanej wcześniej Mi Dual-Port Car Charger (37W).

Ochrona drugiego stopnia

Gdy już upewnisz się, że samochód jest sprawny i bezpieczny, możesz pójść o krok dalej, montując w nim wideorejestrator Xiaomi. Umożliwi Ci on zapis wszelkich nietypowych zachowań zarówno w trasie jak i na parkingu. Uzyskaj dostęp do obrazów zapisanych przez Mi Dash Cam 1S i miej swój samochód na oku. Kamerka zapewni czytelny rejestr nawet przez całą dobę, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości noktowizora STARVIS. W łatwy sposób sprawdzaj co aktualnie dzieje się w garażu, przez aplikację mobilną Mi-Home i miej pewność, że niczego nie przeoczysz.

Czy zaprosisz na przejażdżkę któreś z opisanych dziś rozwiązań? Serdecznie do tego zachęcamy, a jeśli Twojego wymarzonego sprzętu nie ma już na stronie, zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz powiadomienie, gdy znów będzie dostępny!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.