Pojedź do pracy z Xiaomi

Pojedź do pracy z Xiaomi

Już 11 lutego będziemy świętowali Międzynarodowy Dzień Dojeżdżania Rowerem do Pracy Zimą. Taka data zobowiązuje, nie ma więc miejsca na wymówki i odkładanie postanowień na wieczne “jutro”. Nie czekaj i udaj się do pracy tak, jak kalendarz przykazał, czyli… na rowerze!

Ale ja nie mam jednośladu…

Niczym się nie martw, bo wszystkim się zajęliśmy! Xiaomi, mimo że dla wielu jest przede wszystkim “firmą od smartfonów”, to tworzy także rozwiązania codziennego użytku na naprawdę wielu płaszczyznach. Nawet na tych, których można by się było najmniej spodziewać. Już dziś możesz się o tym przekonać, czytając poniższy artykuł. Zobacz, jak przydatny może się okazać Mi Smart Electric Folding Bike, czyli dwukołowiec wyprodukowany przez Xiaomi!

Wszędzie, gdzie potrzebujesz

Rower elektryczny Xiaomi to idealne rozwiązanie na dojazdy do szkoły, sklepu i biura, nawet wtedy, gdy za oknem panuje naprawdę paskudna pogoda. W czasie zimy rzadko kiedy zdarza się, że poranek jest piękny, niebo niebieskie, a ścieżki rowerowe odśnieżone, suche lub po prostu… obecne. Nic dziwnego, że nie chce się wychodzić z domu, a co dopiero na mroźną przejażdżkę w ciemnościach! Na szczęście Mi Smart Electric Folding Bike to dobry motywator do aktywności fizycznej. Nawet podczas najchłodniejszych poranków poradzi sobie fantastycznie. Rozproszy najgęstsze ciemności mocnym, ledowym światłem i wyminie wszelkie nierówności i wyboje. Jak mu się to uda? Zobacz…

Wyjdź później, dojedź wcześniej

Wydaje się to niemożliwe, ale jeśli zastanowisz się chwilę dłużej, zauważysz, że wyruszając z rowerem elektrycznym, masz dużą przewagę nad kierowcami samochodów osobowych! Kierując jednośladem, zakorkowane ulice nie będą dla Ciebie problemem. Znając zwyczaje większości społeczeństwa (nie tylko polskiego), możliwe, że będziesz jedynym rowerzystą lub rowerzystką na swojej trasie! Śmigając wyznaczonymi ścieżkami, nie tylko prześcigniesz zablokowane przez światła auta, ale też na pewno poprawi Ci to humor i doda energii. Możesz więc gnać co sił w nogach, nie zważając na kontrole biletowe i nie martwiąc się tym, gdzie masz zaparkować. Sił też nie powinno zabraknąć, ponieważ pełen mocy akumulator litowo-jonowy Samsung 18650 dzielnie czuwa na posterunku. W zależności od poziomu wypoczęcia, stanu kondycji lub własnej chęci, możesz wybierać między czterema trybami wspomagania, od zerowego do 150%.

Co przemawia właśnie za Xiaomi?

Na razie przedstawiliśmy serię argumentów za tym, by wybrać rower w ogóle. Jednak przyjrzyjmy się temu, dlaczego to właśnie Mi Smart Electric Folding Bike najlepiej sprawdzi się w roli nowego dwukołowca. Na pewno warto zwrócić uwagę na wspomnianą już wytrzymałą baterię, która umożliwi Ci przejazd aż 45 km z włączonym wspomaganiem. Na korzyść Xiaomi przemawia też fakt tego, że Mi Smart Electric Folding Bike podaje informacje o aktualnej prędkości, przebytym dystansie i pozostałym poziomie naładowania akumulatora. Z takim pakietem danych pod ręką, będzie Ci łatwiej zaplanować dalszą trasę. Pamiętaj, że to nie tylko narzędzie do przemieszczania się z punktu A do B, to również sprzęt, który zapewnia multum rozrywki i pomaga zadbać o kondycję i zdrowie.

Czy chcesz się przejechać z Xiaomi do pracy i nie tylko?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.