Jaki powerbank Xiaomi na wakacje?

Jaki powerbank Xiaomi na wakacje?

“Naładujcie powerbanki przed wyjazdem” - ta rada chyba nigdy się nie zdezaktualizuje. Niezależnie od rodzaju podróży, w którymś momencie zapasowa bateria będzie na wagę złota. Zdaje się, że dodatkowy bank mocy jest na długich trasach rzeczą wręcz niezbędną. Nic dziwnego, przecież większość kierowców i piechurów, wybiera nawigację ze smartfonu, a jak dobrze wiadomo, potrafi ona być dość energochłonna. Nie daj się wyprowadzić na manowce, szukając tras “na ślepo”, gdy telefon najzwyczajniej się rozładował. Przeczytaj o tym, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się podczas wyprawy i przygotuj się do niej już teraz.

Coś pojemnego i wygodnego

Dla właścicieli i właścicielek nowszych modeli smartfonów Xiaomi, Redmi i POCO najbardziej komfortowym rozwiązaniem może okazać się bezprzewodowy powerbank. Połóż swój telefon na Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000mAh i miej pewność, że w każdym momencie będziesz cieszyć się jego pełną gotowością. Idąc na przeprawę górską, wsadź telefon i powerbank do saszetki, a przez całą drogę 10W bezprzewodowe ładowanie będzie dbało o wysoki stan baterii w smartfonie. Przed zakupem zalecamy upewnić się, czy rzeczywiście, będziesz w stanie korzystać z tej funkcji. Jeśli nie, zerknij niżej - mamy dla Ciebie alternatywę.

Mniejszy, lżejszy i w pełni przewodowy

Przewodowość Redmi Power Bank 10000mAh wcale nie musi być jego wadą. Dla wielu ten model banku mocy staje się rozwiązaniem idealnym. Ma to swoje podstawy nie tylko w niższej cenie, ale również w tym, że jest on po prostu zgrabny! Bez problemu zmieści się nawet w niewielkiej torebce, a dzięki spełnionym warunkom CAA, przetransportujesz go również w samolocie. O ile Twój smartfon nie ma możliwości ładowania indukcyjnego, Redmi Power Bank 10000mAh stanie się najlepszym wyborem na najbliższe wypady. Maksymalna moc 10W i pojemność na poziomie 37WH w kryzysowych sytuacjach uratują Cię nie jeden raz.

Mogę się podłączyć?

W kontekście powerbanków nie sposób zapomnieć o niezastąpionym gadżecie każdego kierowcy i pasażera. Jest nim zapalniczka samochodowa Mi Dual-Port Car Charger (37W). Na dodatek, nie jest to zwyczajna tego typu wtyczka, ponieważ ma aż dwa klasyczne wejścia USB. Ta na pozór błaha zmiana, uczyni wspólne wypady za miasto jeszcze lepszymi i z pewnością mniej konfliktowymi. Nie musisz już walczyć ze znajomymi, wybierając między naładowanym głośnikiem, a smartfonem. Z jej pomocą mogą się one wypełniać mocą jednocześnie.

Pozostaje spakować je do plecaka!

Przekonał Cię opis bezprzewodowego Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000mAh? Czy jednak Twój wybór padnie na lekki Redmi Power Bank 10000mAh? A jeśli masz już swój ukochany powerbank Xiaomi to nie zapomnij zostawić na naszej stronie opinii na jego temat. Czeka Cię za to nagroda w formie Mi Coinów, które zamienisz na rabaty na kolejne zakupy w naszym sklepie.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.