Jak włączyć Wi-Fi Calling w Xiaomi?

Jak włączyć Wi-Fi Calling w Xiaomi?

To poradnik, który pomoże Ci zrozumieć, jak w kilku prostych krokach włączyć funkcję Xiaomi Wi-Fi Calling. Dzięki niej bez problemu wykonasz telefon do swoich bliskich nawet z miejsca, w którym brakuje zasięgu. Wystarczy, że znajdziesz się w pomieszczeniu z zaufaną siecią Wi-Fi. Brzmi obiecująco, prawda? Przejdźmy więc do konkretów!

I raz

Uruchomienie funkcji Wi-Fi Calling jest tak szybkie i proste, że nawet się nie zorientujesz, a cała praca, będzie już za Tobą! Weź swój smartfon Xiaomi, POCO lub Redmi i zaktualizuj system operacyjny do najnowszej wersji. Zrobisz to, wybierając kolejno: Ustawienia -> O telefonie -> Wersja MIUI.

I dwa

Kolejnym krokiem, będzie odnalezienie i połączenie się z siecią Wi-Fi, z której chcesz korzystać podczas rozmów. Włącz połączenie Wi-Fi (poprzez kliknięcie odpowiedniej ikony na pasku narzędzi) i wybór sieci o odpowiedniej nazwie np. dom1.

I trzy

Po przyłączeniu się do sieci i wpisaniu hasła przyszedł czas na przejście do zakładki Ustawienia telefonu. Wyszukaj tam opcję Wi-Fi Calling i aktywuj ją przez kliknięcie tej pozycji.

Gotowe! Teraz możesz dzwonić do swoich przyjaciół z każdego miejsca, w jakim znajduje się sieć Wi-Fi. W dodatku nie musisz płacić za takie połączenia ani złotówki. Podoba Ci się taki poradnik oraz funkcja, jaką dziś zaprezentowaliśmy? Daj nam znać, zapisując się do newslettera i klikając odpowiednią łapkę pod tym postem.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.