Zapowiedź Mi Electric Scooter 3 na Mi-Home.pl

Zapowiedź Mi Electric Scooter 3

Sezon na "daj się karnąć" trwa! A do ekipy jednośladów Xiaomi wkracza nowy reprezentant! Czy ciekawi Cię, na co stać Xiaomi Mi Electric Scooter 3? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Nowe możliwości Xiaomi

Z Mi Electric Scooter 3 czekają Cię najlepsze podróże! Na naszej najnowszej hulajnodze dotrzesz do pracy lub na spotkanie ze znajomymi. Przedzierając się przez tłum ludzi, włącz tryb pieszy, dzięki czemu na nikogo nie wpadniesz. W pośpiechu przełącz się na tryb sportowy, osiągniesz na nim prędkość do 25 km/h. Maksymalny zasięg naszego urządzenia wynosi do 30 km. Pojazd jest wyposażony w wysokiej klasy silnik o maksymalnej mocy 600 W. To dzięki niemu możesz podróżować tak szybko, nawet po 16-stopniowych wzniesieniach!

Szybka i wygodna hulajnoga elektryczna

Bo właśnie tak chcesz się przemieszczać z punktu A do B. Xiaomi Mi Electric Scooter 3 zaprojektowaliśmy tak, by stała się jeszcze bardziej stabilna. Nowy hamulec tarczowy zapewnia Ci bezpieczniejsze hamowanie nawet w nagłych sytuacjach! Dodatkową pewność na drodze uzyskasz dzięki zestawowi odblasków. Są umieszczone nie tylko z przodu i z tyłu pojazdu, ale także po bokach.

Na Mi-Home.pl znajdziesz pojazd na dłużej

Aby Xiaomi Mi Electric Scooter 3 została z Tobą na lata, zaopatrzyliśmy ją w szereg zabezpieczeń. Hulajnoga jest chroniona przed przegrzaniem, przeładowaniem i zbyt dużym rozładowaniem. Można powiedzieć, że dba sama o siebie, jednocześnie dbając o Twój komfort.

Pełna kompaktowość

Naszą hulajnogę elektryczną złożysz w zaledwie 3 krokach! Aby to zrobić, unieś klamrę łączącą podstawę pojazdu z kierownicą, następnie jeszcze raz unieś ją i skieruj w dół. Gotowe, możesz zgiąć całość i spakować do samochodu, lub wnieść do mieszkania. Całkowity ciężar pojazdu to zaledwie 16 kg.

Podoba Ci się Xiaomi Mi Electric Scooter 3? Jeśli tak, to wyczekuj jej razem z naMi zapisując się do newslettera Mi-Home.pl. 

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.