Nowe serie smartfonów Xiaomi

Nowe serie smartfonów Xiaomi

Seria Mi 11

Topowa seria urządzeń Xiaomi. Decydując się na smartfon z tej kategorii, możesz liczyć na maksymalną wydajność, idealne na każdą okazję rewelacyjne aparaty oraz bezkompromisową jakość wykonania cechującą każdy model. Wybór jest spory, Mi 11, Mi 11 Ultra, Mi 11i, a może Mi 11 Lite w wersji 4G lub 5G? Kliknij, poznaj ich specyfikację i ciesz się flagową wydajnością na lata!

Seria Redmi Note 10

Wymagasz od swojego smartfona, aby ten wytrzymał solidne kilka dni na pojedynczym cyklu ładowania? A może chcesz, żeby urządzenie wyświetlało piękne kolory na ogromnym ekranie AMOLED? Jeśli na oba pytania odpowiedź jest twierdząca, smartfony z serii Redmi Note 10 zostały stworzone dla Ciebie! Sprawdź Xiaomi Redmi Note 10, jego ulepszony wariant Redmi Note 10 Pro oraz zupełną nowość Redmi Note 10S.

Co nowego u Redmi?

Pragniesz doświadczyć jakości smartfonów Xiaomi, nie płacąc czterocyfrowej kwoty? Zapoznaj się z Xiaomi Redmi 9T i zagwarantuj sobie pełną wydajność każdego dnia! Obietnicą tego jest szybki ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 662 ściśle współpracujący z 4GB pamięci operacyjnej RAM. Redmi 9T także wygoda na płaszczyźnie płatności NFC, dzięki czemu możesz kontynuować zakupy, nawet jeśli zapomnisz portfela!

Niełatwy wybór

Każda seria smartfonów Xiaomi została dopieszczona do granic możliwości, oferując jak najwięcej funkcji w jak najniższej cenie. Kliknij grafikę odpowiadającą serii i dowiedz się, której tak naprawdę potrzebujesz!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.