Nowa jakość dźwięku Xiaomi na Mi-Home.pl

Nowa jakość dźwięku Xiaomi

Kompozytowa cewka wibracyjna 9 mm

Redmi Buds 3 Pro zachwycą Cię najlepszą dotąd jakością dźwięku. Usłyszysz wspaniałe wysokie nuty oraz bogate niskie basy, które porwą Cię do tańca. Czystość i brak zniekształceń to nowa definicja brzmienia Xiaomi! Usłysz i poczuj muzykę lepiej i wyraźniej dzięki zastosowanej przez nas 9 mm kompozytowej cewce wibracyjnej.

Prawdziwe wyciszenie szumów

Razem z Redmi Buds 3 Pro otrzymasz możliwość pełnego wyciszenia, za sprawą technologii aktywnej kontroli szumów (ANC). Teraz doskonały dźwięk ulubionych utworów nie będzie musiał gryźć się z zewnętrznym hałasem. Muzyki będziesz w stanie słuchać ciszej w swoim prywatnym, przenośnym studio. Słuchawki potrafią wyciszyć zgiełk otoczenia aż o 35 dB. Asystent SI pomoże dobrać Ci odpowiedni poziom redukcji hałasu do aktualnych warunków.

Świetna słyszalność, jeszcze lepsze możliwości Xiaomi

Prowadząc konferencję lub będąc na spotkaniu pracowniczym, będziesz mieć pewność, że zostaniesz usłyszany głośno i wyraźnie. Jeśli właśnie kończysz studia, możesz zastanowić się nad grupowym podarunkiem Redmi Buds 3 Pro temu jednemu wykładowcy, którego słowa zanikały przez problemy techniczne podczas zdalnej nauki. Nastał czas lepszej jakości mikrofonu w słuchawkach, nastał czas Xiaomi Redmi Buds 3 Pro!

Jak długo wytrzymają Redmi Buds 3 Pro?

Powiemy bez owijania w bawełnę… Aż do 28 godzin na jednym ładowaniu! 10 minut w etui ładującym zapewnia aż 3 godziny muzyki – Tak dobry efekt nie został jeszcze osiągnięty w żadnym produkcie tej kategorii. Xiaomi znów triumfuje, stając się pionierem efektywności energetycznej!

Podwójna wygoda Redmi

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi możesz połączyć z dwoma urządzeniami naraz. Wystarczy nacisnąć przycisk na etui ładującym i połączyć je z urządzeniami za pomocą technologii Bluetooth. Wbudowany moduł pozwala słuchawkom na 10-metrowy zasięg, co pomoże również w szybkim odnajdywaniu ich za pomocą dźwięku.

Co znajdziesz w pudełku?

Niecierpliwie wyczekiwana paczka nie zawiedzie Cię swoją zawartością. W pudełku odnajdziesz 6 nakładek dopasowanych do różnej wielkości uszu, kabelek USB-C i słuchawki w etui ładującym, których nie możesz się już doczekać!

Satysfakcjonujące kliknięcie

Wkładając Redmi Buds 3 Pro do etui, słuchawki same wskoczą na swoje miejsca, przyciągnięte wbudowanymi magnesami. Każde zamknięcie będzie akompaniowanie przemiłym dla ucha kliknięciem, wywołując w Twoim mózgu przypływ radosnych endorfin. Otwieranie i zamykanie będzie szybkie i przyjemne a wydawany dźwięk utwierdzi Cię, czy słuchawki na pewno zostały bezpiecznie zamknięte.

To jak, dołączasz do nowej jakości dźwięku razem z Xiaomi Redmi Buds 3 Pro? Przeglądnij ofertę naszego sklepu internetowego Mi-Home.pl i odkryj lepsze brzmienie już dziś. 

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.