Projektory Xiaomi

Projektory Xiaomi

Odczuwasz głód wrażeń? Zaplanuj niesamowite widowisko w domowym zaciszu i zbuduj kino dopasowane do Twoich potrzeb. Sprawdź, co jesteś w stanie stworzyć, wykorzystując sprzęt z różnych półek cenowych. Zobacz porównanie projektorów Xiaomi.

Xiaomi Mi Smart Compact Projector

To kompaktowy projektor zapewniający możliwość przenoszenia i organizowania imprez tematycznych u rodziny i znajomych. Wspólne oglądanie meczu może przerodzić się w prawdziwe widowisko, za sprawą dźwięku Dolby i DTS oraz wielkiemu i nieskazitelnemu obrazowi. Automatyczne ustawianie ostrości wspomagane przez AI zapewni najlepszą jakość obrazu zaraz po włączeniu. Mi Smart Compact Projector wyróżnia się wysoką jakością i wygodą, przez co bez problemu możesz zabrać go ze sobą w każdą podróż!

Asystent w odpoczynku

Mi Smart Compact Projector ułatwi Ci odpoczynek. Zmiana filmu, przyciemnienie świateł, włączenie klimatyzacji - to wszystko możesz zrobić za pomocą wbudowanego w pilot asystenta głosowego, bez podnoszenia się z wygodnego fotela. Zapomnij o gaszeniu tej jednej, ostatniej lampy, o której wszyscy zapomnieli. Jeśli Twoja żarówka jest połączona z aplikacją Mi Home, po prostu zleć to Asystentowi Google, a on wyłączy ją za Ciebie. Z Projektorami Xiaomi odpoczniesz nie tylko Ty, ale także Twoje oczy - światło odbite jest znacznie delikatniejsze od tego bezpośrednio emitowanego z telewizorów.

Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro

Za wyższą ceną produktu stoją lepsze rozwiązania technologiczne. Kolejny szczebel na drodze wspaniałego widowiska w zasięgu domu to Mi Smart Projector 2 Pro i jego zwiększona do 1300 lumenów jasność obrazu, umożliwiająca oglądanie filmów i seriali nawet w słoneczny dzień. Dodatkowym udoskonaleniem jest zastosowanie wielokierunkowej autokorekty, dopasowującej i skalującej obraz do wszelkich zmian w ustawieniu urządzenia. Wielkie możliwości są teraz dostępne również na małej przestrzeni. Już 2 metry od ściany zagwarantują Ci obraz o przekątnej 80”, 2,5 metra oddalenia umożliwi wyświetlenie już 100” obrazu, a już 3 metry odległości przełożą się na obraz o wielkości aż 120"!

Xiaomi Mi Laser Projector 150''

To model, który prześcignął konkurencję i zostawił ją daleko w tyle. Jest dość kosztownym rozwiązaniem, jednak trwałość i jakość jego wykonania warta jest każdej złotówki. Xiaomi Mi Laser Projector 150'' potrafi wyświetlić obraz o przekątnej aż 80’’ z odległości zaledwie 14 cm od powierzchni na jaką jest rzucany. Wraz ze wzrostem tej odległości obraz staje się coraz większy i już przy 49 cm oddalenia od ściany, projektor potrafi wyświetlić obraz o przekątnej wynoszącej aż 150’’! Xiaomi Mi Laser Projector został zaprojektowany z myślą o Twoich oczach, czujnik wbudowany w projektor przyciemni światło, gdy zbliżysz się do źródła obrazu.

Stań się mistrzem w organizacji imprez!

Z urządzeniami Xiaomi staniesz się prawdziwym specjalistą w tworzeniu niezapomnianych widowisk, spotkań filmowych, oglądania zdjęć z wakacyjnych wypadów czy wydarzeń sportowych. Wszystko to nabierze nowej jakości w połączeniu z jednym z naszych projektorów. Żyj na całego, korzystając z najlepszych rozwiązań.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.