Mi Watch czy Mi Watch Lite?

Mi Watch czy Mi Watch Lite?

Zastanawiasz się jaki zegarek wybrać na prezent? A może szukasz czegoś dla siebie? Jeśli pozostajesz w rozdarciu między modelem Mi Watch a mi Watch Lite, ten artykuł pomoże Ci wybrać. Prześledź smartwatchowe starcie wszechczasów!

Xiaomi Mi Watch Lite

Jest wiele powodów, aby zaopatrzyć się w ten inteligentny zegarek – na przykład jego wielofunkcyjność, niezawodność, szereg zastosowań czy piękny kształt. Na początek skupmy się na najważniejszym, czyli wyświetlaczu o przekątnej 1.4”. Liczne możliwości personalizacji, szybka reakcja i płynne przejścia ekranu, czy to nie brzmi zachęcająco? Przejdźmy dalej… wygoda i funkcjonalność – gwarantowane! Powiadomienia z aplikacji o SMS-ach i połączeniach błyskawicznie pojawią się na tarczy Mi Watch Lite. Kilkoma ruchami skontrolujesz muzykę, pominiesz utwór lub dopasujesz głośność. Podczas porannego treningu nie musisz zabierać ze sobą telefonu!

A jeśli o treningu mowa…

Możesz ćwiczyć całymi dniami! Żywotna bateria nie podda się podczas ciężkiego treningu, jeśli tylko raz na kilka dni podłączysz Mi Watch Lite do ładowania. Masz do dyspozycji 10 godzin ciągłego trybu sportowego z użyciem GPS lub 9 pełnych dni bez ładowania. Tak czy inaczej, Mi Watch Lite dotrzyma Ci kroku niezależnie od Twojej prędkości! Jeśli korzystasz z systemu Android, swoje wyniki odczytasz w aplikacji Xiaomi Wear, lub Xiaomi Wear Lite (dla użytkowników iOS). Smartwatch możesz również zabrać ze sobą na basen, dzięki wodoodporności 5 ATM.

Xiaomi Mi Watch

A może by tak Mi Watch? To superlekke inteligentne urządzenie, które wygląda jak elegancki zegarek. Dzięki okrągłej tarczy wyświetlacza AMOLED posiada klasyczny styl, pasujący na każdą okazję! Zakładając Mi Watch, zyskujesz szeroki wachlarz możliwości w zasięgu ręki! Monitorowanie tętna, saturacji krwi, stresu i snu, wszystko zamknięte w tak niewielkim urządzeniu!

Dopasowany do Ciebie

Jeśli zależy Ci na czymś wyjątkowym, wybierz Xiaomi Mi Watch. Mi Watch Lite oferuje wiele, ale Mi Watch to wręcz nieograniczone możliwości personalizacji. Ponad 100 motywów tarcz czeka, aż je wypróbujesz! Masz dowolność w ustalaniu wyglądu smart zegarka, ale także tego, do czego będzie Ci służyć. Podczas treningu możesz eksperymentować z użytkowaniem aż 117 trybów fitness! Może to dobry czas, aby spróbować nowego sportu po raz pierwszy?

Koła i kwadraty

Xiaomi Mi Watch to stylowy wygląd okrągłego wyświetlacza imitującego klasyczną tarczę, która dopełni każdą stylizację. Kwadratowy ekran Mi Watch Lite może jednak skraść serca tych lubiących nowoczesny, futurystyczny styl. Na co się zdecydujesz?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.