Bezprzewodowe myszki Xiaomi

Bezprzewodowe myszki Xiaomi

Mi Portable Mouse, Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition i Mi Wireless Mouse, to trzy niezwykle pożyteczne myszy komputerowe, każda z nich może zamieszkać z Tobą i pomagać w codziennej pracy. Jeśli właśnie zastanawiasz się, którą wybrać, to jesteś pod dobrym adresem! Sprawdź, czym się wyróżniają oraz jak ułatwią obowiązki nie tylko laikom komputerowym, codziennym użytkownikom komputera, a także specjalistom IT i innym zawodowcom.

Mi Portable Mouse

Zaczynamy od wielozadaniowej myszy, dostępnej w kolorze Gold i Silver, która pozwoli na jednoczesne korzystanie z niejednego, a dwóch komputerów naraz! To rozwiązanie świetne dla osób, które w ciągu dnia przełączają się między dwoma urządzeniami. Podczas gier możesz używać urządzenia na jednym komputerze, a później powrócić do zadania rozpoczętego na laptopie. Przełącz się do kolejnej aktywności w przeciągu kliknięcia!

Połączenie przez Bluetooth?

Mi Portable Mouse to mysz, która świetnie radzi sobie bez ogonka! Załączona w zestawie końcówka USB nie jest jedynym sposobem na połączenie myszy z innym urządzeniem, możesz również zrobić to za pomocą łączności Bluetooth. Końcówki nie zgubisz dzięki sprytnej skrytce w pojemniku na baterie, wewnątrz produktu.

Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition

Jeśli zapominasz, że czegoś używasz, to znaczy, że dobrze działa! Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition działa tak cicho, jak… mysz pod miotłą! Klikasz bezszelestnie, więc możesz kontynuować pracę nawet wtedy, kiedy dziecko zaśnie Ci na kolanach. Jeśli szukasz urządzenia wskazującego, pasującego do koloru komputera, to ten model odnajdziesz w wersji białej i czarnej. Po złoto i srebro zapraszamy wyżej, do Mi Portable Mouse.

Mi Wireless Mouse

Do wyboru niczym kawa, biała lub czarna! Wyjątkowo wysoka czułość urządzenia (1200 DPI) gwarantuje przyjemną obsługę. Warto dodać, że jak każda omawiana dzisiaj mysz komputerowa, Mi Wireless Mouse jest bezprzewodowa, a do podłączenia jej wystarczy końcówka załączona do opakowania. Delikatna budowa wpasowuje się świetnie nawet w najmniejszą dłoń, zapewniając wysoki komfort.

Bo tak jest wygodniej…

Korzystając z laptopa, codziennie klikasz, zaznaczasz, przenosisz, lecz często nie jest to wygodne. Bezprzewodowe myszki komputerowe Xiaomi są odpowiedzią na nieprecyzyjną pracę touchpadów. Nie zacinają się, są dokładne i nie ograniczają mobilności. Tak niewielki wydatek może Ci pomóc i odciążyć zmęczone nadgarstki. Zdecydujesz się na łatwiejszą pracę z bezprzewodowymi myszkami Xiaomi?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.