Bezpieczny dom z kamerami IP Xiaomi

Bezpieczny dom z kamerami IP Xiaomi

Bezpieczeństwo Ciebie i Twojej rodziny jest dla nas najważniejsze. Wyobraź sobie pełną kontrolę nad ochroną swojego domu. Teraz możesz ją mieć, korzystając z kamer IP Xiaomi. Wybierz jedną z trzech dostępnych opcji i śpij spokojnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, pomożemy Ci dobrać odpowiedni model dopasowany do Twoich potrzeb.

Mi Home Security Camera 1080p (Magnetic Mount)

Zacznijmy od podstaw. Jeśli nie chcesz decydować się na drogi sprzęt obserwacyjny, a pragniesz zabezpieczyć swój dom, Xiaomi Mi Home Security Camera 1080p (Magnetic Mount) o wysokiej rozdzielczości 1080p będzie idealnym wyborem. Wygodna magnetyczna rączka ułatwi montaż i zapewni stabilność urządzeniu. Mi Home Security Camera 1080p (Magnetic Mount) posiada wbudowany mikrofon oraz wysoką wytrzymałość na wysokie i niskie temperatury – od -20°C do aż plus 50°C! Taki zakres temperatur pozwala na zewnętrzne użytkowanie kamery IP bez strachu o zamarznięcie lub przegrzanie urządzenia. Kamera posiada zarówno funkcję detekcji ruchu, jak i Tryb Night Vision.

Mi 360° Home Security Camera 2K

Zróbmy krok w przód. Jeśli pragniesz czegoś więcej, a najprostsze rozwiązanie nie spełnia Twoich wymagań, zdecyduj się na Mi 360° Home security Camera 2K. Ta opcja posiada jeszcze wyższą rozdzielczość niż Mi Home Security Camera 1080p (Magnetic Mount). Zobaczysz więcej szczegółów w jakości 1296p i 2K. Dodatkowo do dyspozycji otrzymasz wejście na dodatkową kartę microSD. Otrzymasz dostęp do pola widzenia 110 stopni, co zagwarantuje wejście na kolejny poziom kontroli bezpieczeństwa. Funkcje takie jak Detekcja ruchu, Tryb Night Vision i widok 360° są oczywiście zawarte w możliwościach produktu. Kamerę bez problemu umieścisz na ścianie lub pod sufitem.

Mi 360° Home Security Camera 2K Pro

Dotarliśmy do perfekcji! Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro to najbardziej kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie kamer IP. Model Pro zapewnia szersze możliwości łączności, wysoką rozdzielczość 1296p oraz wbudowany moduł Bluetooth dla wygodnego korzystania z Twojego Smart Domu. Mi 360° Home Security Camera 2K Pro gwarantuje przepełniony detalami obraz nawet w słabym oświetleniu. Kamera automatycznie wykryje ruch dzięki możliwościom SI. Dwa mikrofony redukują szumy, co składa się na najlepszą jakość obserwacji.

Jaki model wpadł Ci w oko?

Zdecyduj, jaki model pomoże w ochronie Twojego domu. Może to forma którejś z kamer bardziej Cię przekonuje? Wybierz bezpieczeństwo domu razem z Xiaomi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.