Zabezpiecz swój Xiaomi Pad 5

Zabezpiecz swój Xiaomi Pad 5

Długo wyczekiwany tablet Xiaomi Pad 5 od czasu premiery zdążył na dobre zagościć w naszym sklepie. Skoro wielu naszych odbiorców już go ma, co zdradziła nam spora liczba zamówień, warto zająć się tematem ochrony tego sprzętu. Właśnie dlatego przygotowaliśmy kilka słów o lekkim, matowym i wytrzymałym etui. Zobacz, jak się prezentuje i poznaj jego właściwości, czytając przygotowany przez nas artykuł. Zapraszamy...

Kompleksowa ochrona

Jak zdążyliśmy wspomnieć, omówimy dziś temat etui ochronnego do Xiaomi Pad 5, czyli futerału wyprodukowanego z najwyższej jakości materiałów. Stworzonego po to, by chronić nie tylko plecki i ekran Xiaomi Pad 5, a całą konstrukcję produktu. Co wyróżnia go na tle innych pozycji? W czołówce zalet na pewno pojawi się staranność wykonania, którą można dostrzec, przyglądając się najdrobniejszym szczegółom. Ten wysokiej klasy produkt dzięki drobnym wypustkom redukuje wstrząsy związane z upadkami. Mimo niskiej ceny obudowy sprosta ona najwyższym wymaganiom nawet najbardziej zaciekłych testerów.

Zadba nie tylko o wygląd urządzenia…

Budowa etui pozwala na całkowite zamknięcie i osłonę tabletu. Klapka po zakryciu ekranu usypia go, oszczędzając w ten sposób wykorzystywaną przez niego energię. To niewielkie urozmaicenie pozwala w pewnym stopniu poprawić żywotność baterii w Xiaomi Pad 5.

Bo to nie tylko pokrowiec…

Po co kupować podstawkę, jeśli możesz kupić case z tą samą funkcją? Zainwestuj w rozwiązanie, które cieszy oko i jest przy tym wielofunkcyjne. Klapkę etui ochronnego do Xiaomi Pad 5 możesz złożyć wzdłuż trzech zgięć, dzięki czemu uzyskasz wygodną podpórkę i ustawisz tablet w wybranym miejscu. Umieszczając Xiaomi Pad 5 w otulinie, masz pewność, że nigdy nie zapomnisz zabrać ze sobą podstawki! Stwórz sobie idealne stanowisko do pracy w bibliotece, parku i na uczelni.

Wybierz swój kolor!

W ofercie odnajdziesz aż cztery wersje kolorystyczne produktu. Mamy delikatne i nieco mocniejsze propozycje. Pastelowo pudrowe warianty świetnie dopasują się do reszty kolekcji tego typu kolorów. Jeśli chcesz, aby Twój tablet przybrał ciemniejszą barwę, zachęcamy do koczowania na dostawę czarnego wariantu (najlepiej zapisując się do newslettera) lub do zakupu zielonego etui ochronnego.

Bez zarysowań

Używając dodatkowego zabezpieczenia, nie narazisz swojego Xiaomi Pad 5 na zarysowania. Jeśli chcesz pójść o krok dalej, zainwestuj również w dostępny na naszej stronie Xiaomi Smart Pen. Z takim zestawem rysy Ci niestraszne!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.