Telewizyjna oferta Xiaomi

Telewizyjna oferta Xiaomi

Wraz z rosnącą dostępnością rozwiązań technologicznych, coraz łatwiejsze staje się odnalezienie produktu spełniającego oczekiwania użytkownika. Większy wybór pozwala na dostosowanie konkretnej grupy urządzeń do posiadanego budżetu i możliwości metrażowych. Czasami zdarza się i tak, że wymarzone, idealnie dobrane sprzęty znajdą się na promocji w tym samym czasie. I tak się właśnie dzisiaj stało! Zobacz cztery wyjątkowe telewizory Xiaomi w okazyjnych cenach i zadecyduj, który trafi do Twojego salonu.

Kwantowa przejrzystość obrazu

Wybierając telewizor po raz pierwszy, trudno jest odnaleźć się w tym całym zgiełku i zamęcie. Wiele nazw nie przywodzi nic na myśl i wydają się one najzwyczajniej nie mieć sensu. Jednak jak można się domyślić, każdy na pozór przypadkowy zestaw liter ma swoje zupełnie nieprzypadkowe znaczenie. Analizując już samą nazwę np: Xiaomi TV Q1E 55", można rozłożyć ją na poszczególne zespoły znaków, by odkryć coś więcej o produkcie. Q1E, to zagadka dla bardziej wprawionych, dlatego tłumaczymy! Q wzięło się od nazwy wykorzystywanego przy produkcji materiału, jakim jest warstwa kwantowych cząsteczek (Quantum Dots) umieszczona w matrycy Xiaomi TV Q1E 55". Nie takie to Q straszne, jakby się wydawało. Później jest już łatwiej, ponieważ następnym elementem jest już liczba 55, oznaczająca oczywiście rozmiar urządzenia w calach. Gdy wiesz, na co zwrócić uwagę, sama nazwa jest w stanie sporo rozjaśnić! By dowiedzieć się więcej, wystarczy zerknąć na przygotowaną przez nas kartę produktu.

Inna seria, ten sam format

Pozostając w tej samej kategorii rozmiarowej, porozmawiajmy o Mi TV P1 55". Odchodzimy co prawda od technologii Quantum Dots, ale mimo to nasze propozycje łączy całkiem sporo. Obydwa telewizory obsługują szereg funkcji i aplikacji oraz mogą stanowić centrum Smart Domu. Korzystając z tych rozwiązań, będziesz w stanie cieszyć się programami oferowanymi nie tylko na platformach Amazon Prime, Netflix i YouTube, ponieważ czekają na Ciebie wszelkie dostępne w Google Play aplikacje streamingowe! Pamiętaj, że każdy z objętych obecnie promocją telewizorów ma opcję przesyłania obrazu za pomocą funkcji Google Chromecast. Dzięki niej udostępnisz media z telefonu lub tabletu za pomocą jednego stuknięcia palcem. Nic dziwnego, że tak wiele osób nie mogło doczekać się przecen. Może i Ty masz ochotę zgarnąć Mi TV P1 55" 400 zł taniej? Jeśli tak, wiesz gdzie się kierować!

Pora na mniejszy rozmiar

Nie każdy może sobie pozwolić na 55-calowy telewizor, dlatego w naszej promocji uwzględniliśmy jeszcze dwa mniejsze 32 i 43-calowe rozwiązania Xiaomi. Tak jak poprzednio wspomniany model, należą one do serii o jakże zaszczytnej nazwie Mi TV P1 i mają bardzo podobne możliwości. Są w stanie zasilić imprezę porcją rozrywki, wyjątkowym obrazem świetnej jakości oraz uraczyć gości wspaniałymi wrażeniami muzycznymi, dzięki współpracy z Dolby Audio® i DTS-HD®. Telewizory serii Mi TV P1, jak i TV Q1E 55" to kompleksowe rozwiązania, niezawodne zawsze wtedy, gdy za rogiem czai się nuda. Kliknij wybrane przez siebie modele i sprawdź ich znakomite ceny. Pozwól sobie na odrobinę rozrywki z nowym ekranem! Nie zwlekaj, oferta jest ważna tylko do 30 stycznia 2022 r.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.