Recenzja POCO M4 Pro

Recenzja POCO M4 Pro

Testowaliśmy POCO M4 Pro już od dnia jego premiery, a dziś zdecydowaliśmy się podzielić naszymi odczuciami. Zapraszamy podsumowanie testów sprawnościowych nowej bestii POCO! Dowiedz się, czy nowy POCO stanie się Twoim numerem jeden.

Z czym mamy do czynienia?

POCO M4 Pro to smartfon wyposażony w najlepsze podzespoły. Świetnie sprawdza się przy wykonywaniu codziennych zadań i poleceń. Szybko się ładuje, odświeża ekran z częstotliwością 90Hz i w mgnieniu… migawki jest w stanie uchwycić piękno otaczającego Cię świata. Jednak nie wystarczy opisać zalet omawianego smartfonu w tak zdawkowy sposób! Dajmy na to, ten nieskazitelny ekran AMOLED FHD+, który daje Ci dostęp do wypełnionego kolorami, obfitego w szczegóły obrazu. Nie sposób wyobrazić to sobie przy pomocy kilkunastu słów, dlatego pamiętaj o opcji przetestowania smartfonu w jednym z naszych warszawskich salonów: Xiaomi Store Arkadia lub Xiaomi Store Grochowska. Na własne oczy i dłonie przekonaj się nie tylko o znakomitych doznaniach wizualnych, ale i o tym, jak wygodnie trzyma się i korzysta z POCO M4 Pro.

A to ma POCO w środku!

Warto przybliżyć kilka danych na temat podzespołów wykorzystanych do produkcji omawianego telefonu POCO. Na początek zajmiemy się procesorem MediaTek Helio G96, który całą machinę napędza do działania. Składają się na niego dwa, połączone ze sobą rdzenie: ARM Cortex-A76 i Cortex-A55. Dzięki ich współpracy telefon wykonuje zadania bez zbędnego zacinania się. Przekłada się to na możliwość spokojnego zajmowania się swoimi zadaniami i projektami. Zyskujesz pewność, że w żadnym momencie nie natkniesz się na problemy techniczne. Zainwestuj w POCO M4 Pro, a otrzymasz gwarancję zwiększonej skuteczności! (Pamiętaj jednak, by nie rozpraszać się licznymi aplikacjami, które z łatwością zainstalujesz na swój nowiutki i superpojemny smartfon). Wybierz wariant pamięci (6/128GB lub 8/256GB), który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby.

Zapamiętaj te chwile na dłużej!

Co do kilku rzeczy jesteśmy pewni, a jedną z nich jest to, że z POCO M4 Pro czeka Cię wiele wyjątkowych chwil. Zatrzymaj je ze sobą na dłużej, przy pomocy setu niezawodnych obiektywów: 64MP (główny), 8MP (ultraszerokokątny) i telemakro o rozdzielczości 2MP. Wybierz się na całodniową sesję zdjęciową i przetestuj możliwości, jakie daje Ci POCO M4 Pro. Nie martw się, pojemna 5000mAh bateria bez trudu poradzi sobie z takim wyzwaniem, przetestowaliśmy to! Po powrocie z pleneru w mig doładujesz smartfon przy użyciu szybkiej 33W ładowarki.

No i jak? Nie możesz się doczekać, by POCO M4 Pro stał się Twój? Jeśli nie chcesz się już dłużej zastanawiać, skieruj się prosto na kartę produktu, gdzie wybierzesz preferowany wariant pamięci i koloru. Udanych zakupów!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.