Jak wyczyścić głośnik w telefonie Xiaomi?

Jak wyczyścić głośnik w telefonie Xiaomi?

Uwielbiasz słuchać muzyki przy każdej możliwej okazji, a dźwięki ulubionych utworów towarzyszą Ci podczas treningów i spotkań z przyjaciółmi? Sprawdź, jak się upewnić, że głośniki Twojego smartfonu Xiaomi, Redmi lub POCO będą zawsze brzmieć tak samo dobrze. Z dzisiejszego poradnika dowiesz się jak w bezpieczny sposób dbać o system audio Twojego telefonu. Zapraszamy!

Jak włączyć funkcję czyszczenia głośnika?

    1. Włącz aplikację Ustawienia.
    2. Wyszukaj na liście dostępnych opcji Dodatkowe ustawienia.
    3. Wybierz pozycję Wyczyść głośnik.
    4. Gdy przejdziesz do odpowiedniej karty, zwiększ maksymalnie dźwięk w telefonie i przesuń przycisk znajdujący się obok napisu Czyszczenie głośnika.

Gotowe! Ciesz się czystością i głębią dźwięków wydobywającą się z głośników Twojego telefonu. Działanie możesz powtórzyć kilkukrotnie w zależności od indywidualnych potrzeb.

Po więcej przydatnych porad zapraszamy na naszego bloga i profil na Facebooku.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.