Napisz recenzję i zgarnij Mi Coiny!

Napisz recenzję i zgarnij Mi Coiny!

Na Mi-Home.pl lubimy rozpieszczać naszych klientów. Dlatego też, bez mrugnięcia okiem podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu kolejnej funkcjonalności do cieszącego się coraz większą popularnością systemu lojalnościowego Mi Coins. Od teraz nagrodzimy określoną liczbą Mi Coinów wszystkich tych, którzy wyrażą swoje zdanie na temat produktów zakupionych w pierwszym Oficjalnym Sklepie Xiaomi, czyli Mi-Home.pl. Jaką ilość naszej Wirtualnej Waluty można zgarnąć za napisanie recenzji i w jaki sposób ją wykorzystać? O tym dowiesz się w dzisiejszym wpisie.

Dołącz już dziś!

Mi Coins to program lojalnościowy, który powołaliśmy do życia zaledwie kilka miesięcy temu, ale już zdążył sobie przysporzyć niemałą liczbę użytkowników. Wszystko za sprawą niebywale prostego sposobu na dołączenie do niego, który ogranicza się wyłącznie do zarejestrowania w naszej witrynie Mi-Home.pl. Już samo to działanie sprawi, że zainkasujesz na swoim koncie całkiem pokaźną sumkę w postaci aż 50 Mi Coinów. Brzmi dobrze? Zapnij pasy, bo tutaj cała zabawa dopiero się rozpoczyna...

Przejrzyste zasady

Dalej jest już tylko lepiej! Z każdym kolejnym zakupem liczba punktów Mi Coins zaczyna przybierać na sile. Wartość Wirtualnej Waluty, o jaką możesz się wzbogacić w momencie złożenia zamówienia, jest bardzo łatwa do określenia i zależy od aktualnej ceny wybranego produktu Xiaomi. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, posłużymy się kilkoma przykładami:

• Mi Smart Band 6 NFC - cena: 249 zł = 24 Mi Coiny
• Xiaomi 11 Lite 5G NE 6/128 GB - cena: 1899 zł = 189 Mi Coinów
• Xiaomi 11T Pro 8/128 GB - cena: 2899 zł = 289 Mi Coinów

Proste, prawda?

Dużo Mi Coinów

Od teraz zdobywanie punktów Mi Coins będzie jednak jeszcze łatwiejsze! Jak to możliwe? Wszystko za sprawą najnowszej opcji, którą udało nam się wdrożyć w połowie listopada bieżącego roku. Zgodnie z jej zamierzeniem, dodatkowymi Mi Coinami zasilać będziemy konta wszystkich tych, którzy opublikują recenzję dotyczącą produktu Xiaomi zakupionego na stronie Mi-Home.pl. Ogromnie zależy nam na wzroście opinii traktujących o sprzętach znajdujących się w naszym asortymencie. Są one bowiem tym elementem, który nie tylko daje wiadomość zwrotną nam jako sprzedawcy, ale przede wszystkim dostarcza Wam istotnych informacji, które mogą okazać się niezbędne podczas podejmowania decyzji zakupowych. Każda opublikowana recenzja to równowartość 25 punktów Mi Coins. Oznacza to, że dzięki zaledwie czterem recenzjom wzbogacisz aż o 100 Mi Coinów, które przy okazji najbliższych zakupów możesz wymienić na kupon rabatowy, który pomniejszy ostateczną sumę do zapłaty o 5 złotych.

Jeszcze więcej Mi Coinów

W kontekście nagradzania naszą wirtualną walutą na pewno nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Planujemy w niedalekiej przyszłości zwiększyć możliwości uzyskania punktów Mi Coins, które bezpośrednio przełożą się na niższą wartość koszyka zakupowego. Jeśli chcesz podejrzeć nasze pomysły bądź dowiedzieć się więcej na temat samego systemu lojalnościowego, znajdziesz je pod tym linkiem.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.