Moc Xiaomi w kompaktowej formie

Moc Xiaomi w kompaktowej formie

Coraz więcej osób ma możliwość pracy z dowolnego miejsca na Ziemii. Codzienne wyprawy do biura nie są już koniecznością. W grę wchodzi nawet przeprowadzka lub podróżowanie po całym globie. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia, zasięg i koszty utrzymania. Nie trzeba się jednak przeprowadzać na koniec świata, by zaznać dobroci zdalnego biura. Można wyjść do parku, kawiarni lub pojechać na spontaniczną wyprawę. Zabierając pracę i obowiązki w dowolne miejsce, nie może zabraknąć pewnego niezmiernie ważnego składnika. Do zdalnej pracy potrzebny jest prąd! Stworzyliśmy Mi Power Bank 3 Ultra Compact 10000 mAh, aby w trasie nie zabrakło Ci energii. Właśnie dziś przyjrzymy się temu produktowi.

“Do pełna, poproszę”

Na takie tankowanie na pewno będzie Cię stać. Ładowanie potężnego Mi Power Bank 3 Ultra Compact 10000 mAh zajmuje jedyne 3,5 godziny. Nie dość, że powerbank może wyratować Cię z nie lada tarapatów, to jeszcze na jednym ładowaniu zrobi to nie raz! Bank mocy Xiaomi jednocześnie może ładować urządzenia o małej, średniej i dużej konsumpcji energii.

Bestia w Twojej kieszeni

Czy wiesz, że Mi Power Bank 3 Ultra Compact 10000 mAh zmieści się do kieszeni kurtki, bluzy i ulubionych dresów? Wychodząc z domu, zawsze warto zabrać ze sobą ten 200-gramowy powerbank. Lekkość produktu zapewniają użyte do produkcji materiały: PC i ABS. Ich połączenie daje urządzeniu ogromną trwałość na uderzenia, temperaturę i zwiększa możliwości izolacyjne.

Wygodny, mały, pojemny, przemyślany

W dzisiejszej rzeczywistości nie ma miejsca na bałagan. W miejsce dużych i przekombinowanych form wkraczają nowe, lepiej przemyślane rozwiązania. Każdy szczegół współczesnego projektu musi być skrzętnie przemyślany, by spełniać swoje przeznaczenie. Tak właśnie jest w przypadku Mi Power Bank 3 Ultra Compact 10000 mAh. Przycisk zasilania jest perfekcyjnie wpasowany w całość konstrukcji. Drobne światełka LED nie wybijają się zanadto przed szereg, informując jedynie, w jakim stopniu naładowania pozostaje Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact 10000 mAh.

Czy jest dla Ciebie wystarczający?

Pojemność 10000mAh to już całkiem sporo, czy jednak to Ci wystarczy? Decyzja należy do Ciebie. Jeśli masz wątpliwości, kliknij dowolne zdjęcie i przeglądnij kartę produktu. Warto też zapisać się do naszego Newslettera by najnowsze rozwiązania nie umknęły Twojej uwadze.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.