Jak zmienić domyślną przeglądarkę w smartfonie Xiaomi?

Jak zmienić domyślną przeglądarkę w smartfonie Xiaomi?

Spędzasz sporo czasu na przeglądaniu rozmaitych treści w Internecie, domyślna przeglądarka w Twoim smartfonie Xiaomi, Redmi lub POCO nie należy do kategorii ulubionych? Mamy prostą receptę na to, jak możesz ją zmienić! Dasz wiarę, że tylko kilka prostych gestów dzieli Cię od przypisania wybranej przeglądarce (Chrome, Mozilla, Opera czy każdej innej) miana "domyślnej"? Zerknij niżej i przekonaj się już teraz!

Jak zmienić domyślną przeglądarkę w smartfonie Xiaomi, Redmi lub POCO?

1. Otwórz aplikację Ustawienia.

2. Spośród dostępnych pozycji wybierz sekcję Aplikacje.

3. W kolejnym kroku przejdź do Zarządzaj aplikacjami.

4. Następnie kliknij trzy kropki znajdujące się w prawym górnym rogu.

5. Z rozwijanej listy wybierz Domyślne aplikacje.

6. Ostatni krok to kliknięcie sekcji Przeglądarka i wybranie spośród widocznych aplikacji tej, która będzie odgrywać rolę domyślnej przeglądarki na Twoim smartfonie.

UWAGA! Jeśli aplikacja, która ma służyć Ci jako domyślna podczas przeglądania treści w Internecie, nie znajduje się w powyższej sekcji, konieczne będzie zainstalowanie jej na swoim telefonie za pośrednictwem Sklepu Play.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.