Dmuchaj na zimne z Xiaomi

Dmuchaj na zimne z Xiaomi

Mamy nadzieję, że tegoroczna majówka była dla Ciebie udana. W przerwie od grillowania serdecznie zachęcamy Cię do przeczytania naszej najnowszej recenzji inteligentnego wiatraka Mi Smart Standing Fan 2. Przygotuj się na upalne noce i dnie już teraz, dmuchając na zimne z Xiaomi!

Poczuj delikatną bryzę

Nie daj się wysokim temperaturom! Spraw, by w Twoim mieszkaniu lub domu było wystarczająco chłodno, by bez trudu zasnąć w gorącą letnią noc. Jeśli w przeszłości, czerwcowe, czy lipcowe wieczory były dla Ciebie zwiastunem bezsenności, zduś problem w zarodku. Rozwiązanie, które dziś prezentujemy, jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy podczas cieplejszych miesięcy cierpią na nieustające niedosypianie oraz dla wszystkich nieprzyzwyczajonych do tropikalnych temperatur.

Wiatrak uskrzydlony

Zaraz to sformułowanie przestanie Cię dziwić! Nie chodzi bowiem o wiatrak latający, a o Mi Smart Standing Fan 2 uzbrojony w podwójną porcję łopatek generujących powiew. Przekłada się to oczywiście na zwiększoną skuteczność produktu, a tym samym, na większą ulgę w parne dni. Przypomnij sobie to uczucie, gdy trudno złapać oddech, bo zbliżająca się burza zdała się wyssać z atmosfery cały tlen. Nie musisz czekać na uderzenie pierwszych piorunów, by odczuć ulgę! Wystarczy, że podepniesz Mi Smart Standing Fan 2 do kontaktu, a machina wachlująca zabierze się do pracy. Kojący dotyk wiatru otoczy Twoje ciało, przyjemnie je chłodząc i przywracając Ci spokojny oddech.

Leci po całości

Inteligentny wiatrak Xiaomi, sterowany z poziomu aplikacji Mi Home, wentyluje powietrze działa w zasięgu 14m, oferując ultraszeroki kąt wentylacji o wartości 140°. Stawiając Mi Smart Standing Fan 2 w salonie lub szkolnej klasie, zapewnisz ochłodę każdemu, kto się tam znajduje. Nie musisz obawiać się rumoru, ponieważ sprzęt pracuje wyjątkowo cicho. Hałas nie przekroczy 55,8 dB, w trybie nocnym, wiatrak ograniczy wydobycie dźwięków do minimum (30,2 dB), co pozwoli Ci spokojnie zasnąć.

Szybki montaż i działanie

Chcąc cieszyć się licznymi zaletami Mi Smart Standing Fan 2 wystarczy prześledzić kilka prostych poleceń umieszczonych w załączonej instrukcji. Montaż jest niezwykle instynktowny, więc jego całkowity czas nie powinien przekroczyć kilku minut. Decydując o miejscu, w jakim postawisz swój nowy element Smart Domu, możesz użyć dłuższej końcówki i umieścić wiatrak na podłodze, lub wybrać krótszą podstawkę i postawić go np. na blacie.

Czy zdecydujesz się na komfort?

Podaruj sobie wytchnienie i ulgę, kupując Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2! Zadziałaj już teraz i nie pluj sobie w brodę podczas pierwszych upałów tego roku.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.