Większy zasięg Wi-Fi z Xiaomi

Większy zasięg Wi-Fi z Xiaomi

Czym jest Mi Wi-Fi Range Extender Pro?

To odpowiedź na zakłócenia w działaniu pracy sieci Wi-Fi. Jeśli sygnał nie dociera do wszystkich kluczowych miejsc w Twoim domu, Mi Wi-Fi Range Extender Pro poprawia jego siłę. Ten produkt można przyrównać do lustra, które odbija promienie słoneczne, kierując światło dalej.

Przedrze się przez ściany

Nawet przy gęstej zabudowie Mi Wi-Fi Range Extender Pro da sobie radę! Wzmocni sygnał Wi-Fi i pozwoli cieszyć się dostępem do szybkiej sieci. Od teraz możesz czerpać z nieprzerwanej rozrywki pełnię frajdy i nie natkniesz się na martwe strefy, w których nie możesz połączyć się ze światem.

Oszczędzaj dane i pieniądze

Koniec z logowaniem się na zajęcia z sieci komórkowej. Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro wyrówna sygnał tak, aby każde urządzenie w Twoim domu mogło z niego korzystać. Zakup wzmacniacza jest o wiele tańszy od kupna nowego routera. Jeśli zależy Ci na tanim i dobrym rozwiązaniu problemu, już je masz! To Mi Wi-Fi Range Extender Pro.

Aplikacja pomoże Ci z lokalizacją

Ważne, aby Mi Wi-Fi Range Extender Pro umieścić w odpowiednim miejscu. Najlepiej, aby produkt znalazł się między routerem a „martwą strefą”, w której zasięg Wi-Fi zaczyna zanikać. W aplikacji Mi Home sprawdzisz, czy wzmacniacz został umieszczony we właściwym położeniu.

Duża wydajność urządzenia

Mi Wi-Fi Range Extender Pro utrzyma działanie aż 16 urządzeń. Jak na tak małe gabaryty i niską cenę, to znakomity wynik. To sprzęt perfekcyjny dla Twojego domu. Wzmacniacz sygnału Xiaomi zapewnia prędkość przesyłu danych do 300 Mb/s.

Łatwa instalacja

Obsługa Mi Wi-Fi Range Extender Pro jest banalnie prosta. Zacznij od konfiguracji. Przynieś urządzenie w pobliże routera i wepnij urządzenie do kontaktu. Wystarczy jedynie zainstalować aplikację Mi Home i połączyć z nią urządzenie, a cały wysiłek konfiguracji Mi Wi-Fi Range Extender Pro weźmie na siebie!

Podkręć swoje doświadczenia z gier!

Aby mieć możliwość czerpania radości z gamingowych doświadczeń, potrzebujesz zapewnić sobie pewność połączenia sieciowego. Nie pozwól na zerwanie sieci lub na wolną reakcję. Wzmacniając sieć, podwyższasz jakość swojej rozrywki.

Podoba Ci się takie rozwiązanie?

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.