Bezpieczna energia od Xiaomi

Bezpieczna energia od Xiaomi

Hej, jak tam? Naładowane baterie? Potrzebujesz mocy, aby stawić czoła wyzwaniom. Twoje urządzenia potrzebują tego samego, i to dosłownie! Do ich naładowania wybierz bezpieczną energię od Xiaomi. Podstawowe produkty codziennego użytku dadzą Ci pewność, że nie dojdzie do spięcia. Postaw na najwyższą jakość. Poczytaj o naszych energetycznych strażnikach.

Mi Power Strip

Czy w Twoim domu również zawsze brakowało przedłużaczy? Wieczne poszukiwania możesz zakończyć w prosty sposób… Zdecyduj się na zakup kolejnego! Polecamy Xiaomi Mi Power Strip. Jeśli często wahasz się przed zakupem, martwiąc się „czy to mi się przyda?”, tym razem możesz mieć pewność, że odpowiedź brzmi: „TAK”! Zakończ erę przepinania wtyczek, aby podłączyć telefon do ładowania. Od teraz dla wszystkich kabelków znajdzie się miejsce.

3 dodatkowe porty USB

Z Mi Power Strip zyskasz dostęp nie tylko do 3 kolejnych gniazd zasilających, a także do 3 portów USB! To duże ułatwienie i oszczędność, szczególnie gdy znaczna część elektroniki nie ma w zestawie kostek do ładowania. Dzięki zastosowanym zabezpieczeniom Twoje sprzęty nie będą narażone na przegrzanie.

Po jednym dla domownika

Zabezpiecz się przed podkradaniem. W dobie technologii potrzebnych jest coraz więcej kontaktów. Twoi współlokatorzy szybko zorientują się, że masz ekstra przedłużacz i na pewno będą chcieli go pożyczyć. Dlatego przy najbliższej okazji sprezentuj im ich własny – niech każdy otrzyma swój osobisty dostęp do mocy!

Mi Smart Power Plug (ZigBee)

Używając Mi Smart Power Plug (ZigBee) w połączeniu z aplikacją Xiaomi Home, zyskasz zupełnie nowe doświadczenie korzystania ze swoich urządzeń. Otrzymując dane o zużywanej energii i będziesz w stanie ustanowić granicę jej konsumpcji. Kupując Mi Smart Power Plug (ZigBee), stawiasz kroki w kierunku bardziej świadomego zużycia prądu!

Steruj zdalnie z poziomu aplikacji Xiaomi Home/Mi Home

W zimie do Mi Smart Power Plug (ZigBee) możesz podpiąć grzejnik, a latem klimatyzator. Przed powrotem do domu możesz włączyć urządzenia, oczywiście o ile są podpięte do wtyczki Xiaomi.

Zdalna kontrola wolna od zmartwień

Jeśli masz z tym problem, rozwiąż go! Prasowanie koszuli przed ważnym spotkaniem często odbywa się w stresie, pakowanie dzieci na kolonie podobnie. Ostatnie koszulki są już wyprasowane i spakowane, a gdy wychodzisz z domu, to w połowie trasy zaczyna męczyć Cię myśl, że żelazko nadal się grzeje... Podobne myśli mogą się nasuwać także przy korzystaniu z lokówki, czy prostownicy. Jeśli te sprzęty podłączysz do Mi Smart Wi-Fi Power Plug, automatycznie ubędzie Ci zmartwień. Już zawsze będziesz w stanie sprawdzić, czy dom jest bezpieczny, a elektronika wyłączona. Ponadto Mi Smart Wi-Fi Power Plug inteligentnie dobierze poziom energii do Twojego urządzenia. Maksymalnie może obsłużyć 10 A.

Wrzuć na luz dzięki zakupom na Mi-Home.pl

Odejmij sobie zmartwień, przemieniając swoją przestrzeń w Smart Dom. Czy razem z naMi przejdziesz na lepszą stronę mocy?

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.