Pędź w nieznane z Xiaomi

Pędź w nieznane z Xiaomi

Jednoślady Xiaomi cieszą się ogromną popularnością. Nie raz ratowały nas, gdy trzeba było błyskawicznie dotrzeć na spotkanie. Jaką hulajką chcesz się przejechać? A może pozostajesz Mi Fanem roweru elektrycznego? Jeśli znajdujesz się w potrzasku, nie mogąc zdecydować, przypomnij sobie jeszcze raz, na co stać te dwukołowe cudeńka Xiaomi.

Na siedząco

Mi Smart Electric Folding Bike to aktualnie jedyny obecny w naszym sklepie rower elektryczny. Jest większy od przedstawicieli Mi Electric Scooter, ale równie wygodny i przenośny. Będzie najlepszym wyborem dla wielbicieli klasyki, którzy jeszcze nie zaufali koncepcji elektrycznych hulajnóg.

Dobrze się prowadzi

Mi Electric Scooter świetnie sprawdza się w terenie. Nawet bez elektrycznego wsparcia kieruje się nim świetnie. Ze wspomaganiem odniesiesz wrażenie, jakby pokonywanie kolejnych kilometrów nie sprawiało Ci najmniejszego wysiłku. To dlatego Mi Electric Scooter jest tak dobrym rozwiązaniem, zachęcającym do uprawiania sportu. Nie czujesz zmęczenia, bo rower Xiaomi wykonuje do 150% Twojej pracy, w zależności od wybranego trybu.

Tego się nie zapomina

Wykorzystywane przy jeździe gesty są bardzo intuicyjne. Tak jak z nauką jazdy na rowerze, nie zapomnisz ich nigdy, bo zwyczajnie wejdą Ci w pamięć. Włączenie świateł to na przykład dłuższe wciśnięcie przycisku dowolnej strzałki na kokpicie.

Instrukcja wymiary Ci podpowie

To w załączonej do produktu instrukcji znajdziesz informację, na jaką wysokość musisz ustawić siodełko Mi Smart Electric Folding Bike. Dobór odpowiedniej pozycji zwiększy komfort z jazdy i zapobiegnie przeciążeniu stawów.

Mi Electric Scooter 1S

Co chcesz wiedzieć najpierw? Ile się ładuje? Do 5 godzin. Jak daleko zajedzie? Do 30 km. Jak szybko może jechać? Maksymalna prędkość to 25 km/h. Czego chcieć więcej? Mi Electric Scooter 1S w garażu! Duża pojemność baterii to nie wszystko. Liczy się również komfort jazdy, a ten jest przedni. Jesteś pod pełną ochroną, bo nasz produkt wyposażyliśmy tak, że na trasie nic Cię nie zaskoczy. System zapobiega przegrzaniu baterii i nadmiernemu naładowaniu. Mi Electric Scooter 1S to czyste bezpieczeństwo i niezawodność.

Strzała

Mi Electric Scooter Pro 2 jest silnym konkurentem dla rywali. Super długi zasięg zwiększy Twoje możliwości podróży. Dojedziesz w miejsca oddalone o 45 km, z maksymalną prędkością 25 km/h, a w trybie oszczędzania energii 15 km/h. Mi Electric Scooter Pro 2 to jeszcze większy poziom frajdy!

Od tego się zaczęło

Mi Electric Scooter Essential to podstawowa wersja hulajnogi dla zajawkowiczów. Jest najtańszą i najczęściej wybieraną hulajnogą w naszym sklepie. Legenda głosi, że kto spróbował na niej jazdy, już na zawsze chciał jeździć Xiaomi. Wyposażona w 8,5” opony pneumatyczne przemierza miasto z łatwością. Po przejażdżce złożysz pojazd w 3 sekundy!

Na miejsca, gotowi, start!

Czy już wiesz, który pojazd wyniesie Cię na miastowe wzgórza? Co pomoże Ci dotrzeć na czas w najważniejsze miejsca? Które Xiaomi wybierasz? Daj nam znać, robiąc zakupy na naszej stronie.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.