Inteligentny dom z Xiaomi

Inteligentny dom z Xiaomi

Możesz poszerzyć możliwości swojej przestrzeni i zaoszczędzić czas. Zastanawiasz się jak to zrobić? Mamy odpowiedź! Zapraszamy na prezentację produktów Xiaomi, które zamienią Twój dom w Smart Dom.

Od czego zacząć?

Na dobry początek wybierz coś uniwersalnego. Mi Smart Home Hub to małe centrum sterowania urządzeń domowych. Łączy najróżniejsze sprzęty za pomocą aplikacji, dzięki czemu mogą ze sobą współpracować. To rozwiązanie oszczędza nie tylko czas i energię, a także sprawia, że pewne czynności, wykonują się same. Parowanie Mi Smart Home Hub jest bardzo proste. Wystarczy odpalić aplikację Smart Hub i zeskanować kod QR na odwrocie centralki. Następnie wystarczy wyszukać wszelkie dostępne urządzenia i połączyć je z aplikacją. I to wszystko, domowe centrum sterowania jest już gotowe do akcji!

Przydatny gadżet

Kolejny krok w budowaniu inteligentnego domu to Mi Smart Wireless Switch, Twój własny… przycisk! Może służyć, do czegokolwiek zechcesz. Dzięki możliwości dowolnego programowania możesz obsługiwać wszelkie przedmioty, wyposażone w bramkę sieciową. Po wyborze trzech dla Ciebie najważniejszych możesz przypisać im wybrany gest. Przykładowo: pojedyncze przyciśnięcie może oznaczać, że ktoś potrzebuje pomocy. Po przyciśnięciu przycisku, na zapisane numery telefonów zostaną wysłane alerty, że coś się stało. Jeśli właśnie do tego chcesz wykorzystać ten produkt Xiaomi, umieść go w miejscu najbardziej narażonym na wypadki. Opcji jest naprawdę wiele. Jeśli chcesz, przycisk może służyć również do włączania odkurzacza autonomicznego lub do zmiany oświetlenia.

Mi Smart Light Detection Sensor

Dzień ma swój rytm, z Mi Smart Light Detection Sensor zyska go też Twój dom. Przymocuj sensor Xiaomi w dowolnym miejscu, używając do tego wbudowanego magnesu lub dołączonej naklejki. Ustaw preferowane scenariusze i zobacz, jak dom reaguje na zmieniające się otoczenie. Dowolnie zdefiniuj, w jakich warunkach włączą się poszczególne urządzenia. Teraz światło będzie miało bezpośredni wpływ na Twoje sprzęty domowe.

Ani kroku dalej!

Ostatnim etapem w osiągnięciu pełnego doświadczenia inteligentnego domu jest zadbanie o jego bezpieczeństwo. Mi Smart Motion Sensor czuwa na posterunku! Ten czujnik ruchu Xiaomi może zapobiec kradzieży. Włącz tryb alarmowy po opuszczeniu mieszkania, a gdy ktoś uruchomi sensor, od razu się o tym dowiesz. Masz nieograniczone możliwości montażu, dzięki taśmie na produkcie. Sensor wychwyci ruch ludzi, jak i zwierząt – od teraz Ty i Twoi pupile możecie czuć się bezpiecznie. Uzyskaj pełną kontrolę ze sprzętem Smart Home Xiaomi!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.