Super parka, pompka i hulajka Xiaomi

Super parka, pompka i hulajka Xiaomi

Pora na kolejną serię wpisów! Przedstawiamy: super duo, niezłą parkę! Czyli produkty, które w połączeniu dają jeszcze więcej! Dzięki tej serii artykułów dowiesz się, co warto kupić z wybranym przez siebie produktem. Zaczniemy od sztandarowego połączenia: dwukołowiec i pompka! Pewnie już znasz hulajnogi Xiaomi. Jeśli nie, na co czekasz? Czytaj, poznawaj i zakochaj się w Xiaomi!

Co to za strzała?

Zwinna i szybka: Mi Electric Scooter Essential, gwiazda naszego sklepu! Każdy, kto ją ma, staje się automatycznie częścią monarchii szosy. Na osiedlu lub parkingu ludzie skandują: daj-sie-kar-nąć! Nie bądź jak tłum, bądź jak król i królowa szosy! Spraw sobie Mi Electric Scooter Essential i bądź zawsze szybciej tam, gdzie chcesz. Oszczędzaj, nie kupując biletów komunikacji miejskiej. Zmień pojazd na jednoślad! A dlaczego naprawdę warto?

Bo jest szybka!

Mi Electric Scooter Essential rozpędzi się do 20 km na godzinę! Możesz przemierzać miasto w poszukiwaniu przygód i poczuć wiatr okalający Twoją skórę. Nowe możliwości czekają na Ciebie wszędzie. Jedź, gdzie Cię droga poniesie! Dysponujesz 20 km zasięgiem i wytrzymałą baterią litową.

Xiaomi wybiera najlepsze!

Przemyślany projekt to dopiero początek. Aby sprzęt mógł Ci służyć latami, potrzebne są również najwyższej jakości materiały. Opracowaliśmy strukturę kół tak, aby stały się jeszcze bardziej odporne na przebicia. Dotarliśmy do momentu, w którym zwielokrotniliśmy ich wytrzymałość. 8,5-calowe opony pneumatyczne pokonają każdy krawężnik! Zawiozą Cię dalej niż niejedno TAXI.

Gdy ciśnienia brak…

Wtedy wkracza druga część układanki! Mi Portable Electric Air Pump, która napompuje koła i pozwoli jechać dalej. Nie czekaj na pomoc, zawsze bierz pompkę Xiaomi na swoje eskapady. W zestawie przy zamówieniu otrzymujesz: adapter dyszy, igłę, kabel USB i oczywiście samą pompkę. Wszystko możesz zabrać “na wynos” w woreczku, który również znajdziesz w opakowaniu.

I na co Mi to?

Automatyczną pompkę Xiaomi możesz kupić przy okazji zakupu Mi Electric Scooter Essential. Nie znaczy to oczywiście, że tylko do tego się nadaje! Znajdziesz wiele zastosowań naszego produktu. Mi Portable Electric Air Pump napompuje wszelkie koła i kółeczka, materace i plażowe zabawki. Czy wiesz, że piłki do poszczególnych sportów powinny być dopompowywane do różnych ciśnień? Jeśli Cię to ciekawi, po zakupie zerknij do zamieszczonej przy produkcie instrukcji, a dowiesz się wszystkiego! Nie pożałujesz zakupu, który możesz użyć do tak wielu rzeczy! Przy pompowaniu każdej rzeczy, na ekranie Mi Portable Electric Air Pump możesz sprawdzić poziom ciśnienia. Masz pełną kontrolę!

Podoba Ci się takie zestawienie? Daj znać, kupując produkty na naszej stronie!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.