Nastrojowe oświetlenie Xiaomi

Nastrojowe oświetlenie Xiaomi

Nic tak nie tworzy wspaniałej atmosfery, jak dobre oświetlenie. W swoim domu postaw na najwyższą jakość i pełną personalizację. Xiaomi oferuje te dwie rzeczy jednocześnie. Tworzymy lampy, które sprostają najwyższym wymaganiom. Chcesz wiedzieć o nich więcej? Zapraszamy do lektury…

Mi Smart LED Ceiling Light

Czyli światło Xiaomi idealne do biura i domu. Pięknie oświetli każdy kąt, a dzięki kontroli jasności i temperatury barwowej osiągniesz wymarzony klimat. Dostosuj lampę do swoich potrzeb, zmieniając parametry emitowanego światła. Wbudowana bramka Bluetooth umożliwia połączenie się Mi Smart LED Ceiling Light z innymi urządzeniami.

I mucha nie siada!

Dodatkowe zalety produktu są zawsze mile widziane, prawda? Konstrukcja Mi Smart LED Ceiling Light uniemożliwia owadom przedostanie się do wnętrza lampy. To oficjalny koniec z obumieraniem much i ciem w kloszu! Ciesz się czystą, pozbawioną insektów lampą Xiaomi.

Dzień i noc

Mamy jeszcze jedną opcję! To Mi LED Ceiling Light, która zapewnia mnóstwo udogodnień. Pozwala rozświetlić pokój do 25 m2 i jest kompatybilna z systemem Mi Smart Home. Otwiera to całe spektrum nowych możliwości. Ten model lampy sufitowej świetnie imituje światło dzienne. Kolory wyglądają tak, jak w piękny wiosenny poranek. Możesz wybrać też inny tryb… To tryb światła księżycowego! Idealny na wieczór, gdy chcesz wyciszyć się przed snem.

Łatwa instalacja

Przemyślany design pozwala nie tylko na wspaniałe doznania estetyczne. Dzięki niemu Mi LED Ceiling Light zamontujesz szybko i wygodnie. Wystarczy mocniej przycisnąć klosz, a moduł zatrzaśnie się i zostanie na swoim miejscu. To proste, prawda? Tę lampę Xiaomi możesz sterować przez aplikację.

I coś na dodatek!

Yeelight Remote Control, czyli pilot kompatybilny z Mi Led Ceiling Light. Dzięki niemu możesz włączać i wyłączać światło z dowolnego miejsca swojego mieszkania. Nie musisz podnosić się z kanapy ani prosić, aby ktoś zrobił to za Ciebie. Kontrola nad temperaturą barwową i jasnością światła jest w Twojej ręce, o ile trzymasz w niej Yeelight Remote Control! Urządzenie łączy się z Mi Led Ceiling Light za pośrednictwem sieci Bluetooth o niskim zużyciu energii.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.