Zadbaj o zwierzęta domowe z Xiaomi

Zadbaj o zwierzęta domowe z Xiaomi

Przy okazji zbliżających się Świąt warto pomyśleć nie tylko o swoich przyjaciołach i bliskich, ale i o czworonożnych pupilach. W związku z rodzinnymi spotkaniami przy wigilijnym stole czeka Cię międzymiastowa przeprawa? Zadbaj o to, aby futrzakom niczego nie zabrakło podczas Twojej nieobecności! Xiaomi Smart Pet Fountain

Inteligentne karmienie zwierząt przez całą dobę

Masz na głowie wiele obowiązków i nie chcesz zaniedbać ukochanego pupila z powodu natłoku pracy? Mamy rozwiązanie, które odejmie Ci przynajmniej kilku zmartwień. Wyobraź sobie, że zamiast kilka razy dziennie, zajmujesz się porcjowaniem posiłków dla czworonoga raz w tygodniu, nie dopuszczając przy tym do jego przejedzenia, czy otyłości. Właśnie tak działa Zadbaj o zwierzęta domowe z Xiaomi Xiaomi Smart Pet Food Feeder, który rozdzieli karmę zgodnie z Twoimi zaleceniami! Posiłek będzie czekał na Twojego ulubieńca każdego dnia, o jednakowych porach. Futrzak utrzyma swoją codzienną rutynę, a Ty skreślisz planowanie jego jadłospisu ze swojej listy zadań.

Dla szczeniaczków i dorosłych psów

Niezależnie od wieku czworonoga, odrobina stabilnej rutyny stanowczo mu nie zaszkodzi. Już od pierwszych miesięcy życia zwierzak nauczy się swojego, jak i Twojego rozkładu dnia. Ułatwi Ci to planowanie spacerów i pozytywnie wpłynie na jego samopoczucie. Wystarczy tak niewiele, aby doświadczyć korzyści płynących z użytkowania Xiaomi Smart Pet Food Feeder.

Stay hydrated

Regularne nawadnianie jest tak samo ważne podczas miesięcy letnich, jak i zimowych. Warto zadbać o to, aby zwierzęta miały łatwy dostęp do czystej wody pitnej w dowolnym momencie dnia, czy nocy. Właśnie tym zajmie się inteligentny dystrybutor wody - Xiaomi Smart Pet Fountain. Poidło nie tylko zapewni permamentne źródło H2O, ale i skupi na sobie uwagę zwierzaka. Aktywny strumyk zaciekawi pupila i zachęci go do zaczerpnięcia haustu świeżej wody z tego zmyślnego urządzenia. Radosne, ciche pluskanie ukoi nerwy, a być może i Tobie przypomni o jakże ważnej maksymie, znanej na całym świecie.

Spokój ducha o każdej godzinie

W przypadku korzyści płynących z regularnego nawadniania organizmu, niczym nie różnimy się od zwierząt. Tak jak i my, potrzebują one ciągłego dostępu świeżej wody pitnej, aby ich organizmy mogły funkcjonować poprawnie. Regularne nawadnianie zmniejsza ryzyko występowania poważnych chorób nerek i układu moczowego, co przekłada się na mniej kosztowne wizyty u specjalistów weterynarii. Czy i Ty pragniesz zapewnić swojemu zwierzęciu jak najlepsze warunki życia? Zastanów się nad częstszym myciem miseczki na wodę lub zainwestuj w inteligentne rozwiązanie od Xiaomi. Xiaomi Smart Pet Fountain już czeka na Mi-Home.pl.

Zaciekawiły Cię inteligentne urządzenia Xiaomi stworzone z myślą o psach i kotach? Daj nam znać, zamawiając omawiane produkty jeszcze dziś. Jeśli się pośpieszysz, zdążysz je odebrać jeszcze przed Świętami!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.