Przedświąteczne porządki z nowym odkurzaczem Xiaomi

Przedświąteczne porządki z nowym odkurzaczem Xiaomi

Plamy, kurz i mokra podłoga

Wchodzisz do kuchni, a tam, jak gdyby nigdy nic, rozgrywa się scena niczym z horroru. Ślady zaschniętego soku, herbaty, odpryski z oleju, łapki kota lub innego domowego zwierzaka, a na dodatek wysypała się sól! Przecież jeszcze wczoraj był porządek! I gdzie tu sens? Znów musisz pozamiatać, umyć podłogę i czekać, żeby wszystko równo wyschło… Wcale nie! Zamiast tych trzech czynności, możesz wykonać jedną o potrójnym działaniu! Jak to zrobić? Odpowiadamy już teraz!

Ultra czyszczenie na zawołanie

Od Świąt dzieli Cię prawdopodobnie jeszcze jedna wypłata, więc przed rozpoczęciem prezentowego szału, zdążysz kupić coś, co pomoże w listopadowo-grudniowych porządkach! Postawmy dziś na wielozadaniowość, którą zapewni Ci lekki i inteligentny, odkurzacz ręczny Xiaomi. Dzięki funkcji pozbywania się plam przy użyciu gorącej wody i suszenia świeżo oczyszczonej powierzchni, szybko upora się z szeregiem zabrudzeń. Rozrzucona karma, sól czy piasek naniesiony ze śniegiem do mieszkania, wszystko to może zniknąć, jak za machnięciem magicznej… miotły! Obserwuj, jak zanieczyszczenia znikają, pozostawiając po sobie jedynie połysk i uczucie świeżości.

Zaufaj procesowi

Wyposażony w trzy tryby pracy, Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum poradzi sobie z zanieczyszczeniami wszelkiego typu. W pokoju dziennym, sypialni lub biurze zastosuj tryb standardowy, który zmiecie kurz i usunie sierść. Kuchnia będzie wymagała większego wkładu pracy, z uwagi na liczne zabrudzenia, czy zaschnięte plamy. Idealnie nada się do tego tryb wysokiej mocy. Jeśli właśnie zmagasz się z rozchlapanym napojem użyj specjalnej funkcji, aby przechwycić ciecz za pomocą Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum. Jak widać, nie ma zadania, z którym ten weteran porządków by sobie nie poradził. Dzięki zastosowaniu bardzo wysokiej temperatury wody (75℃), nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia nie będą miały szans.

A na co mi to potrzebne?

Korzyści płynące z zakupu Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum nie kończą się wraz z granicami podłóg w Twoim domu, czy mieszkaniu. Oszczędzając czas poświęcony na porządki, możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne. Co więcej,lekka konstrukcja odkurzacza nie nadwyręży kręgosłupa, a wygodny uchwyt ułatwi sterowanie. Pożegnaj się z bólem pleców podczas sprzątania, powitaj erę szybszego i przyjemniejszego wykonywania codziennych obowiązków!

Dowiedz się więcej, czytając kartę produktu Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum i nie przegap najgorętszych premier, obserwując pojawiające się na Mi-Home.pl nowości! Chcesz zgłębić temat jeszcze dokładniej? Oto kilka artykułów, które mogą przykuć Twoją uwagę:

Połącz odkurzacz Xiaomi z Wi-Fi
Mini odkurzacz Xiaomi
Porównanie nowych odkurzaczy Xiaomi

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.