Bezpieczeństwo w trasie z Xiaomi

Bezpieczeństwo w trasie z Xiaomi

Codziennie rejestruje się tysiące wykroczeń, zabawnych sytuacji i niezwykłych, nieraz groźnych wydarzeń na drogach. Wiele z nich jest nagrywanych przez rejestratory samochodowe takie jak Mi Dash Cam 1S. Te bezcenne materiały wideo mogą kiedyś uchronić Cię przed mandatem lub kradzieżą pojazdu. Rozważasz zakup Xiaomi Mi Dash Cam 1S? Wszystkiego, co ważne dowiesz się na Mi-Home.pl - czyli właśnie tutaj!

Bezpieczeństwo w trasie z Xiaomi

Na miejsca, kamera, start!

Wsiadasz do samochodu i montujesz nowo nabytą kamerę Xiaomi. Pomaga Ci w tym czytelna instrukcja i przyrząd montażowy zawarty w opakowaniu razem z urządzeniem. Zamocowanie Mi Dash Cam 1S zajmuje jedynie kilka minut. Mocujesz, ukrywasz kabelek i gotowe! Urządzenie rejestrujące jest już na swoim miejscu więc to czas, aby ruszyć w trasę! Cała naprzód!

Design

Jeśli samochód jest Twoją świątynią, na pewno nie chcesz zagracać go byle gadżetem. Z myślą o Tobie stworzyliśmy Xiaomi Mi Dash Cam 1S, który zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Wysoka jakość wykonania i dbałość o każdy szczegół przyświecały nam przy konstruowaniu kamery, która dopełni Twój podróżny wehikuł. Wykonana z aluminium obudowa jest lekka i pełna gracji. Otula 3-calowy ekran IPS z czterema dotykowymi przyciskami. Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie przy użyciu przycisków, ponieważ jest to bezpieczniejsze i bardziej wygodne. W czasie jazdy możesz poruszać się po menu sprawniej i pewniej, nie odwracając wzroku od drogi.

Na bieżąco

Wszystkie nagrania z kamery możesz oglądać w czasie rzeczywistym na swoim telefonie. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację Mi-Home, a dostęp do nagrań stanie się szybki jak nigdy! Dodatkowo wszystkie nietypowe zdarzenia zarejestrowane przez Mi Dash Cam 1S zostaną automatycznie zapisane. Twój telefon właśnie stał się małym archiwum dowodowym!

Dzień i noc

Mi Dash Cam 1S rejestruje obrazy nie tylko w pełnym świetle – Również w nocy otrzymasz świetnej jakości zapisy wydarzeń. Wykorzystanie noktowizora STARVIS z sensorem Sony IMX 307 o przesłonie F1.8 umożliwia kamerze wyłapanie najmniejszych szczegółów przy zachowaniu pełnej ostrości. Od teraz nie podskoczy Ci żaden jeleń, a nawet jeśli, to dowód masz na swoim smartfonie. Kąt widzenia 140° pozwoli na zarejestrowanie szerokości aż 3 pasów ruchu.

Namierz drogowe wykroczenia

Ze sprzętem jakości Xiaomi Mi Dash Cam 1S możesz wyruszyć na podbój miasta, mając pewność, że nic Cię nie ominie. Każde wykroczenie zostanie zarejestrowane, a Tobie uda się namierzyć piratów drogowych. Po wyjściu z samochodu kamera nie próżnuje, przechodząc od razu w tryb parkowania, czuwając i w razie potrzeby nagrywając nietypowe sytuacje. Czy wideorejestrator Mi Dash Cam 1S jest godny Twojego samochodu? Zdecyduj, czy zaprosisz Mi Dash Cam 1S na bezpieczną przejażdżkę!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.