Poznaj Xiaomi Point Biała Podlaska

Poznaj Xiaomi Point Biała Podlaska

Codziennie wprowadzamy do sklepu nowe promocje i tworzymy niepowtarzalne oferty. Produkty, które oferujemy, znajdziesz nie tylko na stronie Mi-Home.pl, ale również w wielu Xiaomi Pointach rozmieszczonych po całej Polsce. Dzisiaj zapraszamy Cię na wycieczkę do Białej Podlaskiej, gdzie mieści się Xiaomi Point.

Poznaj Białą Xiaomi Pointową

Kiedyś zwaną Radziwiłłowską lub Książęcą, a dzisiaj Białą Podlaską, w której nie każdy budynek jest pomalowany na biało. To ciche i niewielkie miasto ma wiele do zaoferowania. Pośród licznych śladów historii znajduje się tu sklep z elektroniką, a w nim nasz Xiaomi Point.

Nie jedź po żarówkę, a do Xiaomi Pointu

Czy cel uświęca środki? Może tak właśnie jest, więc przy wykonywaniu obowiązków przejedź się w miejsce, które jest prawdziwie wyjątkowe. Zabierz rodzinę lub znajomych na spontaniczne zakupy – każdy powód jest dobry, aby spędzić miły czas z bliskimi! Może właśnie potrzebujesz nowej obudowy na telefon lub chcesz sprawić komuś Mi Banda. Mała wycieczka nie zajmie dużo czasu, a może poprawi Ci humor. Biała Podlaska to jedno z wielu miast, które warto zwiedzić, więc nawet jeśli nie jesteś stąd, zaglądnij do tego urokliwego miejsca! Obecny tu Xiaomi Point będzie świetnym miejscem docelowym, w którym zaopatrzysz się we wszelkie niezbędne gadżety.

Odbierz u nas zamówienie!

Zapewne uwielbiasz powiadomienia, że paczka dotarła i nienawidzisz widoku awizo. Aby zakupy dotarły do Ciebie jak najszybciej, zachęcamy do zamawiania produktów z odbiorem na miejscu. Punktów odbioru nam nie brakuje, więc nic Cię nie ominie. Nowy telefon lub inteligentny gadżet dotrze błyskawicznie!

Brzeska 172, 21-500 Biała Podlaska

To adres, który warto zapamiętać! Składając zamówienie z odbiorem osobistym, możesz mieć pewność, że jak najszybciej je zrealizujemy i dopilnujemy, aby dotarło pod wskazany adres. Zawsze warto sprawdzić, czy poszukiwanego przedmiotu nie ma już w Xiaomi Poincie. Wycieczka na pewno nie pójdzie na marne! W Xiaomi Poincie Biała Podlaska zawsze znajdziesz coś ciekawego!

Kiedy nas odwiedzić?

Od poniedziałku do piątku pracujemy od 8:00 do 18:00. W sobotę obowiązują inne godziny otwarcia, a zakupy zrobisz od 8:00 rano do 17:00. W niedzielę polecamy zakupy internetowe na Mi-Home.pl, które oczywiście możesz zamówić z odbiorem w sklepie stacjonarnym.

Odwiedź nas i zobacz produkty Xiaomi na własne oczy!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.