Smartfon na 10 – Redmi 10

Smartfon na 10 – Redmi 10

Seria Redmi to synonim opłacalności i niezwykłych funkcji dostępnych dla każdego. Redmi 10 nie stanowi wyjątku, a jego zapowiedź jawi się pięknymi kolorami – i mowa tu nie tylko o jego pięknej obudowie! Skoro już przy kolorach jesteśmy, przyjrzyjmy się im bliżej. Xiaomi Redmi 10 będzie dostępny aż w trzech odsłonach – klasycznym i eleganckim Carbon Gray, kunsztownym Pebble White oraz tęczowym Sea Blue, dla najbardziej zwariowanych fanów Mi.

Wydajny, jak na Redmi przystało

Nowy Redmi 10 to przede wszystkim to, co tworzy esencję każdego przedstawiciela serii. Procesor, który nie boi się wyzwań wraz z pokaźną ilością pamięci RAM (4GB lub 6GB). To niebezpieczne połączenie, dzięki któremu każda aplikacja nabierze rozpędu. Wspomniana jednostka to nowoczesny układ MediaTek Helio G88, który ma ukrytego niejednego asa w rękawie. Ultraszybkie rdzenie w tej jednostce aż proszą się o solidny wycisk najnowszymi aplikacjami oraz grami. Jest ich tam aż osiem, także nie ma powodu do obaw – przetrwają każde wyzwanie, dostarczając Ci niezapomnianych wrażeń z najpłynniejszej rozgrywki. Postaw na Redmi, jeżeli wydajność to dla Ciebie kluczowa sprawa!

Bateria – dla Redmi rzecz święta

Żaden smartfon z serii nie mógłby z dumą nosić miana Redmi bez ogromnej baterii, pozwalającej na wiele dni nieprzerwanej pracy. Redmi 10 został uzbrojony w baterię 5000mAh, dzięki której ładowanie stanie się czymś niezwykle sporadycznym. Ikonka niskiej baterii w Redmi 10 będzie odwiedzać Cię na tyle rzadko, że zapomnisz o jej istnieniu. Graj, słuchaj muzyki, twórz i ciesz się nieograniczoną mocą, zagwarantowaną przez Xiaomi Redmi 10!

Aparat w jakości 50MP

Niewątpliwym aspektem wyróżniającym Redmi 10 jest jego aparat o niesamowitej rozdzielczości 50MP. Matryca tych rozmiarów pozwala na tworzenie ogromnych zdjęć przepełnionych najdrobniejszymi detalami. Przybliżaj swoje zdjęcia i odkryj szczegóły, których nie widać na pierwszy rzut oka! Redmi 10 został wyposażony w jeszcze 3 dodatkowe oczka aparatu, pozwalające kolejno na: uchwycenie niesamowitych krajobrazów kątem widzenia 120°, tworzenie niesamowitych ujęć makro, oraz wychwytywanie głębi, koniecznej do tworzenia efektownego rozmycia tła. Kupując Redmi 10, tak naprawdę fundujesz sobie narzędzie, które wydobędzie maksimum z każdego ujęcia!

Zaczekacie?

Xiaomi Redmi 10 jest już tuż za rogiem, praktycznie można poczuć jego obecność. Ten niepozorny cenowo smartfon oferuje wiele za naprawdę niewiele, przez co jeszcze nie raz namiesza i zatrzęsie mobilnym światem. Czekajcie z naMi – będzie warto!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.