Xiaomi dla majsterkowicza

Xiaomi dla majsterkowicza

Dobrze wiemy, że razem z piękną pogodą rozpoczyna się sezon remontowy. Do drobnych, jak i większych napraw przyda się niezawodny zestaw ulubionych akcesoriów. Warto, aby wśród nich znalazł się przynajmniej jeden z wkrętaków Xiaomi o szerokim zastosowaniu. Poznaj je bliżej i spraw by Twoje codzienne prace stały się przyjemniejsze!

Xiaomi Mi × Wiha 8-in-1 Precision Screwdriver

Połączenie niemieckiej jakości z precyzją Xiaomi zaowocowało stworzeniem wszechstronnego produktu, który przyda się w każdym domu i na niejednej wyprawie. We współpracy z producentem narzędzi Wiha, stworzyliśmy śrubokręt, który posiada wszelkie udogodnienia i najlepsze rozwiązania. Trójelementowy produkt składa się z gumowej rękojeści zakończonej wysuwanym magazynkiem na bity, z pręta głównego oraz z namagnetyzowanych bitów. Uchwyt dobrze układa się w dłoni i nie ślizga się w czasie pracy. W zestawie otrzymujesz następujące końcówki: PH1, PH2, PH3, H4, H5, H6, SL4.5, SL6.5. W uchwycie znajduje się zębatka z trzema poziomami ustawień, lewo, prawo i brak obrotu, ustawienia te usprawniają wkręcanie, jak i wykręcanie.

Xiaomi Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver

Wszechstronny Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver da Ci jeszcze więcej możliwości zastosowań, ponieważ w zestawie otrzymasz osiem podwójnych bitów. Tak jak w projekcie Mi × Wiha 8-in-1 Precision Screwdriver narzędzie możesz złożyć samodzielnie, a pojemnik na bity wysuniesz jednym kliknięciem z rękojeści. Każdy element jest namagnetyzowany dla łatwego użytkowania. Ten model także został wyposażony w trójstopniową zębatkę.

Xiaomi Mi 24-in-1 Precision Screwdriver Kit

Małe, precyzyjne naprawy ułatwi Ci nasz ostatni w dzisiejszym zestawieniu wkrętak, czyli coś do zadań specjalnych… Mi 24-in-1 Precision Screwdriver Kit, który w swoim zestawie posiada aż 24 końcówki dedykowane najbardziej wymagających napraw. Konstrukcja jest niesamowicie solidna i dopracowana nawet w najmniejszym detalu. Rączka jest smukła, co zapewni lepszą widoczność podczas majsterkowania przy małych obiektach. Szczegółową listę końcówek zawartych we wszystkich zestawach zobaczysz na końcu karty produktu po kliknięciu zdjęcia wybranego modelu.

Kręć wygodniej!

Nasze wkrętaki sprawdzą się idealnie przy każdej naprawie – to najlepsza jakość wykonania i materiałów użytych do produkcji! Innowacyjność rozwiązań zwiększa ergonomię pracy, dzięki czemu skręcanie mebli będzie przyjemniejsze i jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Zrób i napraw to sam, z pomocą narzędzi Xiaomi!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.