Nowe oczyszczacze Xiaomi

Nowe oczyszczacze Xiaomi

Na łamach naszego bloga wielokrotnie wspominaliśmy, jak bardzo lubimy nowości. W ostatnim czasie mieliśmy okazję wprowadzić ich całkiem sporo, a wiele z nich można wykorzystać do uporządkowania najbliższego otoczenia. W ubiegłym tygodniu udało się nam opowiedzieć co nieco o autonomicznych odkurzaczach Xiaomi, więc przyszła pora na kolejną porcję oczyszczenia. Zajmijmy się tym, co jest jeszcze bliższe naszemu sercu, czyli tym, co trafia do naszych płuc. Jak można się domyślić, tematem dzisiejszego artykułu będzie powietrze, a konkretniej sprzęty Xiaomi, które je uzdatnią…

Zacięte starcie dwóch tytanów

W pierwszym narożniku pojawił się Xiaomi Smart Air Purifier 4, w przeciwnym — Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro. Mimo, że te dwa produkty pochodzą niemal z sąsiedztwa, bo w końcu należą do jednej kategorii to w boju nie biorą jeńców, walcząc o uznanie klientów Mi-Home.pl. Na co stać każdego z nich? Który warto wybrać? Wszystko okaże się już za chwilę. Słowem wstępu warto przedstawić każdego z zawodników. Na pierwszy ogień weźmy Xiaomi Smart Air Purifier 4. Premierowy obiekt westchnień jest kompleksowym rozwiązaniem w walce z kurzem, alergenami i sierścią. W skrócie – dba o to, by mieszkańcy Krakowa (i oczywiście nie tylko), nie krztusili się w swoich mieszkaniach przez zastraszającą ilość zanieczyszczeń. Można powiedzieć, że Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro robi to samo, jednak między tymi dwoma wersjami przyjaznej dla zdrowia maszyny, istnieją pewne różniące je niuanse. To właśnie im poświęcimy dalszą część artykułu.

Możliwości Xiaomi Smart Air Purifier 4

Pierwszym punktem zaczepienia, na jaki warto zwrócić uwagę w poszukiwaniu nowego oczyszczacza jest powierzchnia, jaką jest on w stanie przefiltrować. Xiaomi Smart Air Purifier 4 osiąga najlepsze wyniki w metrażu od 28 do 48 m². Jak łatwo zauważyć, to sprzęt idealnie dopasowany do dzisiejszych realiów, ponieważ świetnie sprawdzi się w każdej kawalerce. Xiaomi Smart Air Purifier 4 został wyposażony w prosty w użytkowaniu ekran dotykowy OLED, a na dodatek jest bardzo cichy, co umożliwia mu pracę nawet w sypialni. Wystarczy 10 minut, by oczyścić powietrze w pokoju do 20 m². Wszelka sierść, kurz i cząsteczki zanieczyszczeń do nawet 0,3 μm nie mają szans w starciu z filtrem wzbogaconym o węgiel aktywny, który wystarczy wymienić nawet raz na rok. Pozbądź się zapachów, zabrudzeń i alergenów ze swojego otoczenia. Xiaomi Smart Air Purifier 4 połączysz ze swoim smartfonem za pomocą aplikacji Mi Home, w której to otrzymasz przypomnienia dotyczące koniecznych wymian filtra.

Na to stać Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, że przeskoczyliśmy z poziomu standardowego, na Pro, a zatem będą nas czekać liczne ulepszenia. Na pewno zwiększy się tu powierzchnia, na jakiej produkt jest w stanie w pełni wydajnie pracować. W tym przypadku to już od 35 do 60 m². Natomiast nic nie zmienialiśmy w budowie wlotu 360(stopni) obecnego w standardowym modelu, gdyż sprawdza się on znakomicie! Niezależnie od tego, z której strony przyczaił się alergen czy nieprzyjemny smrodek, oczyszczacz Xiaomi zaraz go zniweluje. Na wyświetlaczu typu OLED zobaczysz najistotniejsze dla siebie informacje. Stan jakości powietrza będzie oznaczony paskiem w barwach od czerwonej (świadczącej o bardzo złej jakości powietrza), do intensywnie zielonej, (oznaczającej powietrze najlepsze z możliwych), czyli takiej która będzie obecna po pracy naszego Purifiera. Podobnie jak w podstawowej wersji modelu, Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro połączysz z aplikacją Mi Home/Xiaomi Home, jak i będziesz w stanie kierować nim za pomocą głosu, dzięki współpracy z Asystentem Google i systemem Amazon Alexa.

Jaki oczyszczacz zaprosisz do swojego mieszkania? Zachęcamy do inwestycji w swoje zdrowie. Skorzystaj z trwającej oferty promocyjnej i kup przedstawione dziś produkty do 200 zł taniej. Śpiesz się, te ceny obowiązują jedynie do 3 lutego!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.