Porównanie nowych odkurzaczy Xiaomi

Porównanie nowych odkurzaczy Xiaomi

Wkurzają Cię paprochy rozesłane po całej podłodze? Mamy na nie kilka sposobów, w najróżniejszych przedziałach cenowych. Zobacz, które z nich najbardziej Ci odpowiadają i pozbądź się bałaganu bez najmniejszego wysiłku! Zapraszamy na porównanie odkurzaczy autonomicznych Xiaomi. Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra

Wygrywa… Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra!

Można było się spodziewać, że to właśnie najbardziej Ultra rozwiązanie wraz z kurzem zmiecie z podium konkurencję. Na co stać ten model? Przede wszystkim na ogromną moc o wartości aż 4000 Pa, co pozwoli na wessanie wszelkiej maści zanieczyszczeń pozostawionych na podłodze. Odkurzacz pozbędzie się piasku oraz większych kamyczków naniesionych do mieszkania na butach współlokatorów lub łapach podopiecznych pupili. O ile kupisz zestaw Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Set, cały proces odkurzania odbędzie się wyjątkowo sprawnie i cicho, a po zakończonym sprzątaniu, urządzenie wróci do swojej stacji dokującej, by oczyścić swoje wnętrze z zabrudzeń i nabrać sił przed starciem z kolejnymi zanieczyszczeniami. Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra jest na tyle samodzielny, że bez obaw możesz go zostawić bez nadzoru, bo dzięki technologii omijania obiektów ToF nie narazi siebie ani pozostawionych na podłodze przedmiotów na uszkodzenia. Zabawki, jak i rozrzucone na parkiecie książki nie mają się zatem czego obawiać. Podczas jednej sesji sprzątania, która może trwać naprawdę długo dzięki wydajnej baterii 5200 mAh, nie tylko odkurzy, ale i wymyje całe mieszkanie.

Liczni konkurenci

Rozdzielenie zawodników między Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra a „całą resztę” stanowiłoby ogromne uproszczenie i zdecydowanie umniejszyłoby wartość przedstawicieli tej grupy. To, że Ultra rozkłada konkurencję na łopatki, nie powinno mówić o niej nic złego, a jedynie tyle, że Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra to kawał naprawdę dobrego sprzętu. Mimo że pozostałe modele są o wiele tańsze, w wielu przypadkach mogą okazać się aż nad wyraz wystarczające. Przykładem jest Mi Robot Vacuum-Mop 2, który kupisz na promocji do 3 lutego już za 1 349 zł. To kolejny robot, który nie tylko odkurzy, ale i umyje podłogę. Operuje wciąż dużą mocą, bo to aż 2700 Pa. Wyposażony jest w silną baterię o pojemności 3200 mAh, co pozwoli mu posprzątać ogromną powierzchnię 240m2 “za jednym zamachem”.

Czy znajdzie się tu jeszcze tańsze rozwiązanie?

Oczywiście, że tak! Jak już zdążyliśmy wspomnieć, mamy coś na każdą kieszeń. Jeśli szukasz rozwiązania do 1000 zł, zerknij na “lżejszą” wersję robota autonomicznego Xiaomi. Dostępny na naszej stronie Mi Robot Vacuum-Mop 2 wyręczy Cię w wykonywaniu podstawowych prac. Dłuższe włoski szczotek pozwolą doczyścić trudno dostępne zakamarki, a zwiększona pojemność zbiornika na zanieczyszczenia (450 ml) pozwoli na zebranie liczniejszych zabrudzeń. Warto pamiętać, że Mi Robot Vacuum-Mop 2 ma również wbudowany zbiornik na wodę (270 ml), do czyszczenia na mokro. Jak widać, niska cena nie oznacza tu w żadnym stopniu jakichkolwiek ustępstw, więc to świetny sprzęt szczególnie gdy nie dysponujesz zbyt dużym budżetem.

Na koniec mamy jeszcze Pro!

Nasze szeregi zasilił również Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro. Z nawigacją typu LDS na pokładzie stanowi idealny środek między najdroższym, a najtańszym rozwiązaniem. Można powiedzieć, że dla wielu będzie “w sam raz”. Za 1 799 zł zdobędziesz sprzęt o mocy ssącej 3000 Pa, która pomoże wymieść liczne zabrudzenia, jak i pozbyć się uporczywych plam. Nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia ulegną pod naciskiem 10 000 drgań na minutę!

Po przedstawieniu takich możliwości pozostaje tylko jedno pytanie i nie jest nim to, czy pozwolisz sobie na jeden z autonomicznych odkurzaczy Xiaomi, a to, który z nich wybierzesz?

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.