Odpicuj swój Mi Smart Band!

Odpicuj swój Mi Smart Band!

Mamy za sobą już 1/12 nowego roku, jednak nigdy nie jest za późno, ani za wcześnie aby coś zmienić! Może Twój rok zaczął się od tego, że u progu drzwi zawitał wraz z nowym Mi Smart Bandem 5 lub 6 kurier pewnej firmy przewozowej… Jeśli tak się właśnie stało i od początku stycznia klasyczny wygląd opaski stał się już dla Ciebie zbyt codzienny, możesz bez problemu trochę go odświeżyć! Zapraszamy na przewodnik po licznych opcjach dostępnych na naszej stronie. Odkryj więcej możliwości tutaj!

Stal

Przed wyborem koloru bransoletki, zastanów się chwilę nad materiałem, z jakiego nowa opaska do Mi Smart Banda 5 lub 6 ma być wykonana. Posiadamy aż 4 możliwości wyboru, a pierwszą z nich jest, jak z resztą widać — stal. Ten wariant posiada aż cztery opcje kolorystyczne. Rozpoczynając od klasyki, możemy wyróżnić wariant złoty, czarny i srebrny. Idąc w bardziej nieoczywistą stronę, prezentujemy odcień różowego złota, który jest w stanie podkreślić charakter niejednej stylizacji. Wygodne zapięcie, solidne wykonanie i klasyczny look przemawiają za wyborem właśnie tej opcji. O ile ta estetyka nie jest Ci bliska, zerknij dalej, aby poznać inne warianty.

Nylon

Nylonową opaskę do Mi Smart Band 5/6 zarówno w kolorze różowego złota, jak i granatu, charakteryzuje wyjątkowo duża odporność na ścieranie i pęknięcia. Wszystko to za sprawą silnego splotu nylonowych włókien, których długość można dowolnie regulować. Często spotykany problem z niedopasowaniem rozmiaru nie ma prawa tutaj wystąpić. Jeśli zależy Ci na pełnej dowolności i swobodnym, szybkim dopasowaniu bransolety do obwodu Twojego nadgarstka, nylonowa opaska do Mi Smart Band 5 i 6 będzie najlepszym i najwygodniejszym wyborem.

Guma

Masz ochotę na codzienność pełną barw? Wybraliśmy coś, co odpowie na Twoje zachcianki. Najbardziej wystrzałowy zestaw opasek już czeka. Jak można się domyślić po załączonym wyżej obrazku, mamy na myśli gumowe akcesoria do Xiaomi Mi Smart Band 5 i 6. Ponad 13 poziomów dopasowania opaski, da Ci pewność, że jej rozmiar będzie odpowiedni. Kolory: biały, czerwony, fioletowy i pudrowo różowy to prawdziwie malowniczy kwartet, który rozpromieni nawet najbardziej ponury dzień.

Skóra

Powrót do klasyki bywa czasami nieunikniony i jak każdy dobrze wie, moda jest cykliczna, jednak pewne rzeczy są ponadczasowe. Doskonałym przykładem jest skóra, która pozostaje na topie niezmiennie od obecnych na daną chwilę trendów. Prędzej czy później dojrzejesz do takiej właśnie decyzji i na Twoim nadgarstku zagości czarny lub brązowy pasek z ekoskóry, trzymający w ryzach moc Mi Smart Banda Xiaomi 5tej lub 6tej generacji…

Czy już wiesz, jaka opaska zagości w najbliższym czasie na Twoim nadgarstku?

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.