Zimowe promocje na smartfony Xiaomi

Zimowe promocje na smartfony Xiaomi

Co uda Ci się upolować na trwającej obecnie promocji smartfonowej? Zaraz wszystkiego się dowiesz! Do omówienia mamy dziś całkiem sporo podpunktów, bo planujemy opowiedzieć aż o 3 znakomitych modelach smartfonów! Nie ma na co czekać, przejdźmy więc do rzeczy!

Xiaomi 11T

Jak to mówią: zaczynamy z grubej rury! Pewnie zdajesz sobie sprawę, że Xiaomi 11T to nie byle jaki zawodnik. Co sprawia, że jest tak dobry? To nie jedynie kwestia flagowej jakości aparatu 108MP i równie reprezentacyjnego ekranu z możliwością błyskawicznego odświeżania obrazu 120 Hz. To także kwestia tego, że smartfon ten naładujesz naprawdę szybko, dzięki przewodowej turbo-ładowarce 67W. Do zakupu zachęca również znakomita cena, obniżona aż o 400 zł! Jednak dobrze wiemy, że to nie to jest najważniejsze, bo liczy się to, co w środku... Xiaomi 11T jest przesycony CINEMAGIĄ - wspaniałymi możliwościami tworzenia filmów i zdjęć najwyższej jakości.

Redmi Note 10 Pro

Spodobał Ci się aparat Xiaomi 11T? Podobne możliwości odnajdziesz w Redmi Note 10 Pro, tu również możesz cieszyć się świetną jakością zdjęć, wykonanych za pomocą obiektywu 108 MP. Nic dziwnego, że Redmi Note 10 Pro został okrzyknięty mianem podróżnika, skoro może powędrować z Tobą na kraniec świata. Ostry jak brzytwa, pełny koloru wyświetlacz 120Hz AMOLED pozwoli Ci oglądać wykonane podczas wycieczki zdjęcia i przerzucić je na większy ekran, za pomocą funkcji Chromecast. Radość z tworzenia może trwać, ile tylko zechcesz, dlatego że pojemna bateria 5020 mAh utrzyma Twój smartfon przy działaniu nawet do dwóch dni przy optymalnym użytkowaniu. Teraz to wszystko kusi jeszcze bardziej, bo bo tylko do 27 stycznia możesz zdobyć to 100 zł taniej!!

Redmi 9A

Jeśli chodzi o najlepszy poziom wydajności mamy jeszcze jedną pozycję na liście! Niezawodny Redmi 9A zawsze znajdzie się w pogotowiu, ponieważ jego wydajna bateria 5000 mAh wytrwa wyjątkowo długo. Niezmiernie małe zużycie energii pozwoli na pracę do nawet 34 dni w trybie czuwania. Dodatkowo wystarczy jedno spojrzenie w kierunku tego smartfona, aby odblokował się sam, za pomocą funkcji AI Face Unlock. Redmi 9A to doskonały wybór dla każdego, kto ma ograniczony budżet, gdyż podczas trwającej oferty kosztuje zaledwie 399 zł!

Rozglądnij się na naszej stronie!

Pamiętaj, że warto zerknąć na naszą stronę w poszukiwaniu licznych, korzystnych ofert. Jeśli przedstawione w tym artykule smartfony Cię nie przekonały, pamiętaj - mamy ich jeszcze całe mnóstwo i każdy z nich może być Twój. Kliknij tutaj by odkryć je wszystkie!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.