Pisz odręcznie z Xiaomi!

Pisz odręcznie z Xiaomi!

Z okazji obchodzonego 23 stycznia Dnia Pisma Ręcznego, przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie przypomnienie produktów, które można wykorzystać do notowania najważniejszych informacji! Zapraszamy na zestawienie zarówno mniej, jak i bardziej oczekiwanych rozwiązań Xiaomi.

“Czy masz może długopis?”

Prawdopodobnie nie istnieje sala wykładowa, na której nie padłoby pytanie o “coś do pisania”. Równie możliwe jest to, że słyszały to mury wszystkich szkół, świetlic, poczt i sal konferencyjnych, a może nawet i szpitali. Czy zaskoczyłoby Cię, gdyby po wypowiedzeniu tego zapytania, ktoś podałby Ci długopis Xiaomi? Spora część osób mogłaby być tym faktem co najmniej zaskoczona, a przecież Mi High-capacity Ink Pen (10-pack) można kupić na Mi-Home.pl nie od dziś! Tajemniczy tuszopis, o którym nie każdy miał okazję słyszeć, ma aż cztery razy więcej tuszu niż inne cienkopisy dostępne na rynku. Oznacza to nie tylko spokój na dłużej, (bo atramentu nie zabraknie w najbardziej nieoczekiwanym momencie), ale również wygodę i dbałość o środowisko. Rzadziej wypisujący się długopis to 4 razy mniej zużytych plastikowych obwódek. Jeśli chcesz powrócić do odręcznych notatek, rysowania lub robisz biurowe zakupy, pamiętaj o Mi High-capacity Ink Pen (10-pack) - długopisach znakomitej jakości, które starczają na naprawdę długo!

Gdy długopis stanie się passé

Uważasz, że odręczne pisanie na kartkach papieru odeszło “do lamusa”? Jeśli tak, a mimo to masz ochotę coś “pobazgrolić” proponujemy inne rozwiązanie! O ile nie chcesz plątających się po mieszkaniu kredek, notesów i długopisów, bo wiesz, że ten jeden potrzebny Ci raz w miesiącu przedmiot leży gdzieś pod kanapą, zerknij na kartę produktu Mi LCD Writing Tablet 13.5" . Znikopis Xiaomi pomoże Ci urozmaicić tworzenie tekstów, notatek, przypomnień, wszelkiego rodzaju zapisków i rysunków. Lekki, liczący zaledwie 345 gramów produkt, możesz zabrać ze sobą wszędzie, aby zdobyć dodatkową motywację do tworzenia! Jeśli interesuje Cię więcej informacji na jego temat, wszystko opisaliśmy tutaj.

Najwyższy poziom innowacji

Gdy pragniesz wynieść swoje zapiski na wyższy poziom, zainwestuj w najnowszy tablet Xiaomi. To rozwiązanie, które da Ci zupełnie nowe, ogromne spektrum możliwości. Tu nie ograniczają Cię już kolory ani struktury, dzięki czemu wszystko stanie się bardziej wyraziste! Na pełnym barw wyświetlaczu WQHD+ zobaczysz ponad miliard kolorów, a każdego z nich będziesz w stanie użyć podczas rysowania, zapisywania i bazgrolenia w wybranym przez siebie programie. Możesz stworzyć kolaż, prezentację, a nawet animację lub filmik i zobaczyć to wszystko na topowym ekranie o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Być może w ręcznym notowaniu męczy Cię to, że pomyłki są tam praktycznie nieodwracalne. Pisząc na swoim Xiaomi Pad 5, zawsze możesz cofnąć ruch, lub powrócić do poprzedniej wersji notatki. Pełna swoboda edycji daje znakomite warunki do tego, by tworzyć jeszcze lepsze projekty.

Pewne rzeczy pozostają niezmienne, dlatego pisanie ręczne kojarzy się przede wszystkim z długopisem lub piórem. Jednak jak już wspomnieliśmy, do tej czynności możesz wykorzystać bardziej zaawansowaną technologię i idealnym partnerem w działaniu Xiaomi Pad 5 stanie się wtedy Xiaomi Smart Pen. Inteligentny rysik stworzony do współpracy z tabletem Xiaomi. Być może zapiszesz nim swój “kolejny rozdział”? Zdecyduj, jakie będą jego strony i wykorzystaj do ich tworzenia produkty Xiaomi!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.