Xiaomi – Strażnik okien i drzwi

Xiaomi – Strażnik okien i drzwi

Jeżeli zaciekawił Cię tytuł, to wyobraź sobie sytuację: idziesz w gości, przygotowujesz się i stroisz, a przed wyjściem sprawdzasz, czy drzwi i okna są zamknięte na wszystkie możliwe spusty. Czy pomimo tego dalej obawiasz się, że ktoś spod znaku ciemnej gwiazdy wtargnie na Twoje włości? Przedstawiany w dzisiejszym artykule Mi Door & Window Sensor 2 położy kres niezapowiedzianym wizytom i zapewni pełny spokój ducha, który od teraz będzie towarzyszył Ci przy każdym wyjściu z domu. Nie regulujcie przeglądarek!

Szpieguje dla Ciebie

Co prawda czujniki w Mi Door & Window Sensor 2 nie zostały wyposażone w śmiercionośne lasery lub inne uprzykrzające złodziejom systemy obronne, ale jak powszechnie wiadomo „wiedza to potęga”, a dzięki najnowszym sensorom Xiaomi, to właśnie Ty będziesz w jej posiadaniu. Po nieautoryzowanej próbie wkroczenia do Twojego mieszkania, czy to klasycznie przez drzwi, czy pomysłowo przez okno, Mi Door & Window Sensor 2 automatyczne wyśle powiadomienie na Twój smartfon, dając możliwość szybkiej reakcji. Te cenne sekundy pozwolą Ci na wezwanie odpowiednich służb lub szybki telefon do domowników, czy aby nie wrócili wcześniej z pracy.

Wspiera kreatywność

Ty lub Twoja druga połówka staracie się przestrzegać diety i nie jeść po wyznaczonej godzinie? Zamontowanie czujnika na lodówce i szafkach z przysmakami rozwiąże ten problem! Kiedy jedna strona pęknie i najdzie ją ochota na coś pysznego, druga otrzyma powiadomienie oraz czas na zareagowanie i przerwanie zakazanej konsumpcji. Możesz także umieścić czujnik na drzwiach kojca dla dziecka, by mieć pewność, że nie wybrało się na niezapowiedziany spacer. To tylko nieliczne pomysły mające popchnąć Cię do wykorzystania czujnika Mi Door & Window Sensor 2 na własny sposób. Możliwości i zabawa są nieograniczone, wypróbuj je wszystkie!

Uczy się Twojego mieszkania

Mi Door & Window Sensor 2 wykazuje zainteresowanie innymi inteligentnymi urządzeniami zamieszkującymi Twój dom. Wsparcie dla technologii Bluetooth pozwala na sprawne łączenie z pozostałymi smart sprzętami, tworząc sieć, do której masz stały dostęp z poziomu aplikacji. Pod koniec dnia możesz przeglądać na swoim smartfonie wszelkie aktywności, które zarejestrowały czujniki Xiaomi i sprawdzić, czy wszystko dzieje się dokładnie po Twojej myśli. Co więcej, inteligentne sensory potrafią ocenić natężenie światła w Twoim mieszkaniu i zaplanować ich automatyczną zmianę wieczorową porą, gdy udasz się na zasłużony odpoczynek. Jest to oczywiście możliwe po uprzednim połączeniu inteligentnego oświetlenia z czujnikami Xiaomi.

Intuicyjna instalacja

Zarówno aplikacja samych sensorów, jak i parowanie ze smartfonem jest dziecinnie proste i może być wykonane w zaledwie kilku krokach. Zaaplikuj naklejki samoprzylepne na sensory, po czym przyklej je w pożądanym przez Ciebie miejscu. Ważne, by zachować odpowiedni dystans pomiędzy obiema częściami urządzenia, gwarantując tym samym ich prawidłowe działanie. Ciężko w to uwierzyć, ale łączność z aplikacją jest jeszcze prostsza… Wystarczy uruchomić aplikację Mi Home/Xiaomi Home na swoim telefonie i zeskanować kod QR znajdujący się na urządzeniu. To wszystko! Od teraz możesz cieszyć się niezastąpionymi usługami najnowszych sensorów Xiaomi.

Zapewnij sobie bezpieczeństwo z najnowszymi czujnikami Mi Door & Window Sensor 2 już dziś. Baw się i eksperymentuj, a Twoje lokum zamieni się w strzeżoną twierdzę, o której będziesz wiedzieć wszystko!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.